Хіти тижня. Що значить "трішки" посунули Коломойського: "Укрнафта" за рік збільшила прибуток у 65 разів!

За 9 місяців 2018 року Укрнафта тільки податків сплатипа на 11,6 млрд. Виникає питанням, скільки ж коштів було виведено на сторону за час керівництва компанією людьми олігарха, в котрій Коломойський став мінорітарієм за прем'єрства Юлії Тимошенко

ПАТ Укрнафта за підсумками 2018 року одержала 6 628 млн грн чистого прибутку, тоді як за 2017 рік – 101,7 млн грн. Про це йдеться в повідомленні про проведення зборів акціонерів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ліга.Бізнес.

Компанія планує направити на виплату дивідендів акціонерам 50% чистого прибутку, а 50% – на розвиток.

До 6 травня 2019 року становитимуть список осіб, які мають право на отримання дивідендів. І з 6 травня по 25 жовтня їм виплатять встановлену частину прибутку.

Виплата дивідендів основному акціонерові — НАК Нафтогаз України, якому належить 50% + 1 акція — запланована до 1 липня 2019 року. Раніше повідомлялося, що за 9 місяців 2018 року Укрнафта сплатила майже 11,6 млрд грн податків, в тому числі, 1,1 млрд грн в рахунок погашення простроченого податкового боргу.

У 2015-му тодішній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що через цю акціонерну угоду, яку з "Укрнафтою" підписав уряд Юлії Тимошенко, держава втратила право пропонувати кандидатуру голови правління "Укрнафти". У іншому випадку Коломойський отримував право подавати позов у лондонський суд, а сума цього позову може становити 5 мільярдів доларів. Однак прийняті Радою у 2015 році зміни у закон про акціонерні товариства перекрили дію цією угоди.

У свою чергу блогер Сергій Іванов опублікував документ, яким підтверджує, що ВАТ "Укрнафта" опинилась під контролем Ігоря Коломойського у 2010-му році завдяки Юлії Тимошенко.

"Саме цей юридичний факт запустив механізм всіх наступних подій - маніпуляцій, розкрадань, взаємних звинувачень і наближення політичного колапсу, який, схоже, набув характеру неминучості. Все, що відбувається зараз - це відлуння дій, здійснених українським урядом 5 років тому", - наголосив блогер.

Для ПУ Лесь Лісовик

"Удар" був не останнім? У Міненерго повідомили, чи очікувати українцям нового зростання тарифів на світло

субота, 3 червень 2023, 14:10

Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України. "Про це мова не йде. Ми запропонували термін...

Хто після подорожчання електроенергії щомісяця платитиме на 500 грн більше: Озвучено єдиний вихід

субота, 3 червень 2023, 11:09

В Україні внаслідок різкого подорожчання електроенергії до 2,64 грн за кВт*годину (раніше за перші 250 кВт*година діяв тариф у 1,44 грн, а при споживанні більше - 1,68 грн) для частини сімей суми у платіжках різко збільшаться . Якщо в середньому сім'я ...