Журналісти Bihus.info з'ясували в чиїх інтересах народні обранці заборонили простим українцям будувати сонячні електростанції на землі, зазначають Патріоти України.
Гектари сонячних панелей і сотні нових вітряків стрімко ростуть на українському полях. Від сім'ї Авакова і олігарха Ахметова до фінансового радника Петра Порошенка Макара Пасенюка - хвиля постмайданних політиків і близьких до них бізнесменів запускає потужний «зелений» енергобізнес.
І цей бізнес дорого обійдеться українським споживачам електрики. Тому, що сонячні і вітряні станції, запущені до 1 січня 2020-го, на 10 років одержать супервисоку плату за вироблену енергію. Ця плата називається «зелений тариф».
Зараз держава закуповує електроенергію у атомних станцій 0,57 грн / КВт, у ТЕС - 2,15 грн / КВт.
У той же час у постачальників сонячної енергетики держава купує електроенергію за курсом в євро - 15 євроцентів (5 грн / КВт), а у власників вітряних станцій - 10 євроцентів (3,3 грн / КВт). Це один з найвищих тарифів в Європі.
Парламент міг, але відмовився зменшити його новим промисловим гравцям в цьому році. Зате, на минулому тижні депутати фактично відрізали від ринку малі електростанції.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...