Хіти тижня. Українцям готують "сюрприз" з податками: Кого чекають неприємності

Податки в Україні пропонують платити зовсім за іншою схемою, яка діє у багатьох країнах. Фракція "Слуга народу" пропонує нараховувати податок на доходи за іншою схемою: чим більше отримуєш, тим більше платиш, передають Патріоти України.

Як стверджують народні депутати, така система називається прогресивною шкалою, і вона вже успішно діє у 22 з 28 країн ЄС. Однак зміна торкнеться далеко не всіх жителів України. Коли подібну систему запроваджували в країнах ЄС були хвилі обурення. Проте на практиці з'ясувалося, що прогресивна шкала наповнює бюджет і бурхлива реакція стихла.

Яка буде ставка

Максимальна ставка податку в ЄС – 40%, ще в чотирьох країнах - вище 50%. В Україні на даний момент – всього 18%, незалежно від доходу. За прогресивною шкалою ставка буде від 18% до 54%.

18% платитимуть українці з доходом менше ніж 47 тисяч гривень, а найвищу в 54% платитимуть ті, у кого дохід вище 94,4 тисячі гривень.

Варто відзначити, що більшість українців, що працює, будуть платити мінімальну ставку, оскільки дохід нижче 47,2 тисячі гривень у 93% населення. Крім того, високий податок доведеться платити не з усієї зарплати, а за певною шкалою.

  • До 47,2 тисячі – податок буде 18%
  • З 47,2 тисячі гривень до 94,4 тисячі гривень – ставка 36%
  • А от з різниці між 94,4 тисячі гривень і більше – 54%

Експерти попереджають, що впровадження такої системи може призвести до того, що бізнесмени почнуть приховувати високі доходи, щоб не платити максимальний податок.

Долар в Україні впав: Актуальний курс валют на 6 квітня від НБУ і банків

понеділок, 6 квітень 2020, 9:59

В Україні НБУ знизив офіційний курс долара щодо гривні на 6 квітня та встановив його на рівні 27,37 грн/$. Євро ж подешевшало до 29,56 грн. Про це йдеться на офіційному сайті НБУ, передають Патріоти України. 100 доларів США – 2737 грн. 100 євро – 2956 ...

"Gameover, Вовочка. Теперь даже шантажировать ядерной бомбочкой бесполезно. Не до тебя. Засунь ее себе в задницу и - смотри, не закашляйся. Коронавирус близко", - Сотник

понеділок, 6 квітень 2020, 8:20

"Расклад таков, что, если в ближайшие 2-3 месяца цены на нефть не стабилизируются в районе 30-40 долларов за бочку - распальцованным пацанам придется заливать бетоном скважины и забывать о нефтедобыче навсегда", - пише у своєму блозі Саша Сотник, пере...