Хіти тижня. Загроза колапсу, або Ахметов "дресирує" Банкову: Слідом за обвалом олігархами цін на електрику в Україні масово зупиняються енергоблоки ТЕС

Через брак вугілля зупиняються або йдуть на аварійний ремонт енергоблоки теплоелектростанцій.

Запорізька ТЕС

Не встигли в Україні обговорити чому Ахметов обвалив ціни на електроенергію, і що буде далі, як 11 енергоблоків теплоелектростанцій (ТЕС) і теплоелектроцентралей (ТЕЦ) почали простоювати через відсутність палива. Ще 10 енергоблоків ТЕС подали заявки на аварійний ремонт. Про це свідчать дані диспетчера енергоринку держкомпанії Укренерго, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що через відсутність палива стоять 11 теплових енергоблоків. Йдеться про 6 і 7 енергоблоки Вуглегірської ТЕС (Центренерго), 5 і 7 енергоблоки Запорізької ТЕС (ДТЕК Дніпроенерго), 5 і 6 блоки Трипільської ТЕС (Центренерго), 1 і 2 блоки Харківської ТЕЦ-5, 3 і 4 енергоблоки Київської ТЕЦ- 5 і 2 енергоблок Київської ТЕЦ-6 (Київтеплоенерго).

Ще 10 енергоблоків пішли на аварійний ремонт. Серед них - 7 енергоблок Слов'янської ТЕС (Донбасенерго), 3 енергоблок ДТЕК Курахівської ТЕС, 3,4,5,10 енергоблоки ДТЕК Криворізької ТЕС, 1 енергоблок ДТЕК Запорізької ТЕС, 2 і 3 блоки ДТЕК Ладижинської ТЕС і 6 енергоблок Добротвірської ТЕС (ДТЕК Західенерго).

За підрахунками Міністерства енергетики, на 14 липня на складах ТЕС було 5,4 млн тонн вугілля (1,9 млн тонн антрациту і 3,5 млн тонн вугілля марки "Г"), що на 42 200 тонн менше, ніж за планом Міненерго.

На складах ТЕЦ містилося 180 000 тон вугілля (по 90 000 тон антрациту та вугілля марки "Г"). Це на 47 400 тонн вугілля вище, ніж планувалося.

Сумарно на складах ТЕС і ТЕЦ на 14 липня було накопичено 5,57 млн т вугілля різних марок. У порівнянні з графіком міністерства, це на 5 200 тонн вугілля більше, ніж очікувалося.

Нагадаємо, в лютому енергоблоки також масово простоювали через брак вугілля.

От такий "кінець епохи бідності"? ​Київ за вартістю проживання став дорожчим від Москви

четвер, 2 грудень 2021, 7:30

Одна біда з рівнем зарплат, у киян в середньому десь $800, а у москвичів - вдвічі більше. Київ за правління Зеленського став дорожчим за Москву для проживання і піднявся зі 101-го на 88-е місце всього за рік. Про це йдеться у дослідженні Economist Inte...

Infiniti показала електричний концепт автівки, що репрезентує "амбіції 2030" компанії (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 6:50

Стратегія Ambition 2030 передбачає, що більша частина лінійки японського преміум-бренду буде електрифікованою. Але не повністю і не 100-відсотково електричною. . Хоча багато автовиробників вже встигли зробити заяви про повний перехід на виробництво е...