"Кінець епохи", якої вже? В Україні рекордно зросли ціни на хліб

З серпня 2021 року в Україні невпинно зростає вартість пшеничного хліба. Цього разу ціна досягла рекордного рівня за останні п’ять років.

Так, у лютому 2022 року 0,6 кг хліба у супермаркетах коштує 25,9 гривні. Подорожчав за місяць також і нарізний хліб (0,6 кг). Зараз він коштуватиме 25,5 гривень, у порівнянні 23,4 гривні у січні. Про це повідомляє видання minfin.com.ua, зазначають Патріоти України.

Крім того, дорожчає житній хліб. У січні у супермаркетах ціна хліба становила 30,6 грн за 0,9 кг, а вже у лютому ціна зросла до 31,5 грн. Як відомо, зростання ціни хліба приблизно на 25−30% обумовлене не лише високими тарифами на енергоносії, а й необхідністю імпорту борошна з Туреччини.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України запровадив державне регулювання цін на гречану крупу, цукор, борошно, макарони, молоко, соняшникову олію та вершкове масло, курку та яйця до закінчення дії карантину через коронавірус, тож рівні торгової надбавки не перевищуватимуть 10%.

Стрибки курсу чи стабільність? Що буде з доларом в Україні у лютому

понеділок, 30 січень 2023, 13:44

Офіційний курс долара в лютому 2023 року в Україні залишиться на рівні 36,6 гривні, а готівка може становити 40 гривень або навіть перевалити за цю позначку, передають Патріоти України. На цей час немає і не передбачається жодних причин падіння курсу д...

Купівля квартири в Європі: Скільки доведеться відкладати, щоби придбати житло у країнах ЄС

понеділок, 30 січень 2023, 12:30

Мешканцю Польщі, щоб купити собі квартиру площею 50 квадратних метрів, доведеться відкладати майже всю свою зарплату упродовж 7 років. І то за умови, що його заробіток - не нижчий за середній по країні. Це - не найкращий показник у ЄС, проте й не найгі...