Коломойський вчергове відірвав шмат: Герус добився зняття питання про заборону імпорту електроенергії з РФ

Національна комісія, яка повинна бути незалежним органом, сьогодні виявилась політично вмотивованою.

Колишній представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті Міністрів України Андрій Герус домігся зняття питання про заборону імпорту електроенергії з Росії. Про це заявив лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко, передають Патріоти України.

"Для того в Україні є Антимонопольний комітет, інші контролюючі органи, які мають стежити, щоб не було монопольних змов на заправках, в інших галузях, в магазинах, за які кожен українець платить з власної кишені. Але коли нам розказують, що ми маємо створити конкуренцію за рахунок постачання електроенергії і газу з Росії, то це те саме, що платити за власне самогубство. Тому що коли ми купляємо українську електроенергію, в її ціні зарплата українських енергетиків і шахтарів, у ціні української електроенергії і податки до українського бюджету. А коли ми купуємо російську або білоруську електроенергію – а по факту ту саму російську, бо білоруська і російська енергосистеми між собою об’єднані, – ми платимо гроші до російського бюджету, з якого фінансується російська армія, яка вбиває наших людей на Донбасі.

З тих 350 тисяч українців, які минулого року залишились без роботи, десятки тисяч – це люди, які працювали в енергетиці. Вони залишились без роботи через Андрія Геруса. Народний депутат, голова парламентського комітету з питань енергетики, який вніс поправки до закону, внаслідок чого Україна із жовтня місяця купує російську і білоруську електрику.

Сьогодні мало відбутися і відбулося засідання Нацкомісії з питань регулювання ринку енергетики і комунальних послуг. Ця комісія, і її голова Тарасюк, члени комісії зобов’язані були розглянути листа міністра енергетики і заборонити постачання в Україну російської і білоруської електрики. У понеділок вони ще планували розглянути це питання. Потім Герус подзвонив по телефону голові НКРЕКП, і вони зняли з розгляду це питання. Національна комісія, яка повинна бути незалежним органом, сьогодні виявилась політично вмотивованою, обслуговує інтереси Геруса і працює фактично на Росію…", - заявив Олег Ляшко.

Джерело: Прямий

Скрепоносцям тепер кругом потрібна готівка: Турецькі державні банки припинили обслуговування карток російської платіжної системи "Мир"

вівторок, 27 вересень 2022, 23:27

Турецькі державні банки припинили обслуговування карток російської платіжної системи "Мир", повідомляє NTV . Раніше управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США випустило попередження про санкції для фінансових організацій, які ...

"Досить просто танцювати навколо": Зеленський заявив, що хоче санкцій проти російських олігархів, а не відмовок

вівторок, 27 вересень 2022, 22:00

Президент Володимир Зеленський обурений тим, що Україна затягує питання щодо накладання санкцій на російських олігархів та воєнних злочинців. Адже поки західний світ запроваджує проти них обмеження, сама Україна "генерує білий шум і відмовки". Про це п...