Коломойський вчергове відірвав шмат: Герус добився зняття питання про заборону імпорту електроенергії з РФ

Національна комісія, яка повинна бути незалежним органом, сьогодні виявилась політично вмотивованою.

Колишній представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті Міністрів України Андрій Герус домігся зняття питання про заборону імпорту електроенергії з Росії. Про це заявив лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко, передають Патріоти України.

"Для того в Україні є Антимонопольний комітет, інші контролюючі органи, які мають стежити, щоб не було монопольних змов на заправках, в інших галузях, в магазинах, за які кожен українець платить з власної кишені. Але коли нам розказують, що ми маємо створити конкуренцію за рахунок постачання електроенергії і газу з Росії, то це те саме, що платити за власне самогубство. Тому що коли ми купляємо українську електроенергію, в її ціні зарплата українських енергетиків і шахтарів, у ціні української електроенергії і податки до українського бюджету. А коли ми купуємо російську або білоруську електроенергію – а по факту ту саму російську, бо білоруська і російська енергосистеми між собою об’єднані, – ми платимо гроші до російського бюджету, з якого фінансується російська армія, яка вбиває наших людей на Донбасі.

З тих 350 тисяч українців, які минулого року залишились без роботи, десятки тисяч – це люди, які працювали в енергетиці. Вони залишились без роботи через Андрія Геруса. Народний депутат, голова парламентського комітету з питань енергетики, який вніс поправки до закону, внаслідок чого Україна із жовтня місяця купує російську і білоруську електрику.

Сьогодні мало відбутися і відбулося засідання Нацкомісії з питань регулювання ринку енергетики і комунальних послуг. Ця комісія, і її голова Тарасюк, члени комісії зобов’язані були розглянути листа міністра енергетики і заборонити постачання в Україну російської і білоруської електрики. У понеділок вони ще планували розглянути це питання. Потім Герус подзвонив по телефону голові НКРЕКП, і вони зняли з розгляду це питання. Національна комісія, яка повинна бути незалежним органом, сьогодні виявилась політично вмотивованою, обслуговує інтереси Геруса і працює фактично на Росію…", - заявив Олег Ляшко.

Джерело: Прямий

"Фермери будуть по 10 років судитися, щоб повернути свою ділянку землі": Експерт вказав на серйозну проблему з ринком землі в Україні (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 7:49

Україна не готова до запуску вільного ринку землі, оскільки фермери не зможуть захистити своє право власності на земельні ділянки. Таку думку висловив в ефірі ObozTV бізнесмен і експерт з економічних питань Денис Долинський, коментуючи земельну реформу...

"Когда рынок ОВГЗ растет на негативе - это главный признак долгового пузиря. Новое цунами будет пострашнее шторма 2008 года", - аналітик

понеділок, 17 лютий 2020, 6:11

"Когда рынок ОВГЗ растет на негативе - это главный признак долгового пузиря. Ну, нельзя давать наркоману наркотик, когда у него "ломка". Точно также нельзя лечить долговой кризис только новыми заимствованиями на рынке гособлигаций (ОВГЗ). Ведь новые ми...