Коли "просто денег нет": В Україні фізособам дозволили оголошувати себе банкрутами

Завдяки запровадженню Кодексу, наступного року Україна може піднятися на 10 позицій у рейтингу Світового банку з легкості ведення бізнесу.

Міністерство юстиції повідомило, що в Україні з понеділка, 21 жовтня, набуває чинності Кодекс із процедур банкрутства, передають Патріоти України.

"Приведення законодавства до сучасних реалій та світових тенденцій має позитивно відобразитися на економіці та інвестиційному кліматі держави", – повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць, передає прес-служба відомства.

"Зокрема, завдяки запровадженню Кодексу, наступного року Україна може піднятися на 10 позицій у рейтингу Світового банку з легкості ведення бізнесу", – додала вона. За словами представниці Міністерства юстиції, спрощується:

  • порядок відкриття провадження у справах про банкрутство;
  • усі майнові спори за участю боржника зосереджуються у справі про банкрутство;
  • арешт майна боржника можливий виключно у межах справи про банкрутство;
  • звільнення активів боржника з податкової застави;
  • скасування арештів на майно здійснюється ухвалою суду у справі про банкрутство;
  • створюється єдина саморегульована організація арбітражних керівників.

"Міністерством юстиції продовжується робота з розробки деяких нормативно-правових актів, видання яких після введення Кодексу в дію не перешкоджає можливості здійснення процедур банкрутства за новими правилами", – резюмувала Коломієць.

Японська компанія, яка відкрила три заводи з європейською зарплатою, - найкраща причина для українця залишитися вдома, - заступник міністра соцполітики

п’ятниця, 28 лютий 2020, 19:45

Держава має зробити так, щоб ці заводи були захищені. Заступник міністра соціальної політики Сергій Ніжинський поділяє ініціативу президента Володимира Зеленського, який хоче, щоб українці не виїжджали за кордон на заробітки. Про це він розповів в інте...

"Нафтогаз" запустить віртуальний реверс газу з Європою: Що це означає для України

п’ятниця, 28 лютий 2020, 17:14

Оператор газотранспортної системи України та словацький оператор Eustream з 1 березня запустять віртуальний реверс газу. Він йтиме через точку з’єднання "Вельке Капушани" - "Ужгород". Про це повідомила пресслужба ОГТСУ, передають Патріоти України. Почи...