Коли "просто денег нет": В Україні фізособам дозволили оголошувати себе банкрутами

Завдяки запровадженню Кодексу, наступного року Україна може піднятися на 10 позицій у рейтингу Світового банку з легкості ведення бізнесу.

Міністерство юстиції повідомило, що в Україні з понеділка, 21 жовтня, набуває чинності Кодекс із процедур банкрутства, передають Патріоти України.

"Приведення законодавства до сучасних реалій та світових тенденцій має позитивно відобразитися на економіці та інвестиційному кліматі держави", – повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць, передає прес-служба відомства.

"Зокрема, завдяки запровадженню Кодексу, наступного року Україна може піднятися на 10 позицій у рейтингу Світового банку з легкості ведення бізнесу", – додала вона. За словами представниці Міністерства юстиції, спрощується:

  • порядок відкриття провадження у справах про банкрутство;
  • усі майнові спори за участю боржника зосереджуються у справі про банкрутство;
  • арешт майна боржника можливий виключно у межах справи про банкрутство;
  • звільнення активів боржника з податкової застави;
  • скасування арештів на майно здійснюється ухвалою суду у справі про банкрутство;
  • створюється єдина саморегульована організація арбітражних керівників.

"Міністерством юстиції продовжується робота з розробки деяких нормативно-правових актів, видання яких після введення Кодексу в дію не перешкоджає можливості здійснення процедур банкрутства за новими правилами", – резюмувала Коломієць.

Хіти тижня. Навіть експерти шоковані: Аналітики дали прогноз по курсу долара на тиждень

п’ятниця, 15 листопад 2019, 17:00

Протягом тижня курс долара в Україні продовжить зниження. Пов'язано це з тим, що минулого тижня регулятор купив на міжбанківському ринку валюту на 372 млн доларів. Підвищення пропозиції на валютному ринку говорить про подальше зміцнення гривні. Про те,...

Що буде з доларом в Україні: Прогноз від влади, МВФ і бізнесу

п’ятниця, 15 листопад 2019, 16:42

У державному бюджеті України на 2020 рік, який Верховна Рада прийняла 280 голосами в четвер, 14 листопада, зазначено курс долара на наступний рік, виходячи з якого розраховувався головний фінансовий документ країни. Однак експерти розходяться в думках,...