Коли "просто денег нет": В Україні фізособам дозволили оголошувати себе банкрутами

Завдяки запровадженню Кодексу, наступного року Україна може піднятися на 10 позицій у рейтингу Світового банку з легкості ведення бізнесу.

Міністерство юстиції повідомило, що в Україні з понеділка, 21 жовтня, набуває чинності Кодекс із процедур банкрутства, передають Патріоти України.

"Приведення законодавства до сучасних реалій та світових тенденцій має позитивно відобразитися на економіці та інвестиційному кліматі держави", – повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць, передає прес-служба відомства.

"Зокрема, завдяки запровадженню Кодексу, наступного року Україна може піднятися на 10 позицій у рейтингу Світового банку з легкості ведення бізнесу", – додала вона. За словами представниці Міністерства юстиції, спрощується:

  • порядок відкриття провадження у справах про банкрутство;
  • усі майнові спори за участю боржника зосереджуються у справі про банкрутство;
  • арешт майна боржника можливий виключно у межах справи про банкрутство;
  • звільнення активів боржника з податкової застави;
  • скасування арештів на майно здійснюється ухвалою суду у справі про банкрутство;
  • створюється єдина саморегульована організація арбітражних керівників.

"Міністерством юстиції продовжується робота з розробки деяких нормативно-правових актів, видання яких після введення Кодексу в дію не перешкоджає можливості здійснення процедур банкрутства за новими правилами", – резюмувала Коломієць.

Хочуть дружити? У Білому домі розкрили нову причину, чому РФ немає у списку мит Трампа

понеділок, 7 квітень 2025, 10:56

Росію не занесли до списку мит, введених США, оскільки зараз тривають переговори з приводу російсько-української війни. Про це заявив директор Національної економічної ради Білого дому Кевін Хассетт, передають Патріоти України. "Очевидно, що переговори...

Почнуться проблеми: Українські біженці можуть втратити правовий статут у ЄС після перемир’я

понеділок, 7 квітень 2025, 10:27

Мільйони українських біженців можуть втратити свій правовий статус у ЄС після припинення бойових дій в Україні, оскільки наразі країни Євросоюзу не мають чіткого плану щодо тимчасового захисту утікачів від війни після досягнення перемир’я, передають Па...