В Україні при сумі заборгованості ЖКГ, яка перевищує 120 тисяч гривень, виконавча служба має право заарештувати нерухомість, передають Патріоти України.
Це може стати приводом для виселення з квартири, пише НВ. При цьому при неоплачених комунальних послугах, ціни на які незабаром значно зростуть, постачальник має право нараховувати штраф або провести відключення.
Постачальники газу та електроенергії мають право відключати абонентів за несплату і подавати на боржників до суду для стягнення боргів.
У разі водопостачання та централізованого опалення відсутній механізм відключення споживача від послуги. У цьому випадку постачальник послуг може подати до суду на боржника, щоб стягнути борги з офіційних джерел доходу.
При несвоєчасній оплаті послуги споживачеві нараховується пеня, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення.
Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг (ЖКП) на кінець червня 2021 року зменшилася на 3,6% порівняно з травнем – до 66,4 млрд грн., повідомляє Державна служба статистики України.
Згідно повідомлення, станом на кінець червня:
У червні населення країни сплатило за житлово-комунальні послуги 12,8 млрд грн (123,1% нарахованих за цей період сум).
В Україні виробники картоплі змушені знижувати ціни на свою продукцію. Це сталося через надмірну пропозицію цього овоча на ринку. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit, передають Патріоти України. . Аналітики зазначили, що більшість місцевих ф...
Після досягнення 55 років на пенсію можуть вийти деякі категорії працівників сільського господарства. Зокрема, трактористи і доярки. Про це нагадали в Пенсійному фонді, передають Патріоти України. Право на пенсію на пільгових умовах мають деякі категор...