Літак L-15, по суті, і навчальний планер, і легкий штурмовик. Пізніше китайці пішли далі та випустили чисто бойовий варіант, назвав його JL-10. Перші 12 літаків JL-10 китайського виробництва були оснащені двигунами АІ-222-25 українського виробництва (запорізького КБ «Івченко-Прогрес» і ПАТ «Мотор Січ»). КНР планує озброєння свої ВПС сотнями таких літаків, тож закупівля КНР ліцензії на збірку авіадвигунів на своїй території в місті Чунцин стала логічним продовженням співпраці, зазначають Патріоти України.
Україна, зі свого боку, має намір отримати лінію збирання літаків L-15 на території авіаційного заводу в Одесі. У зв’язку з цим ведуться багаторічні переговори з корпорацією «Poly Technologic Inc». КНР виступає за угоду і готова продати лінію збірки літаків. Однак Пекін наполягає, щоб в Одесі здійснювалася тільки збірка, а виробництво усіх комплектуючих залишилося в Китаї.
Не виключено, що Пекін здійснить у даний проект значні інвестиції.
Переговори продовжилися у першій половині квітня в Одесі, куди завітала представницька делегація китайських військових і промисловців. Головне питання переговорів — продаж лінії складання літаків L-15 і організація їх складання в Одесі, а також сума інвестицій в «Укроборонпром».
Мінімальна пенсія в Україні має бути 4 тис. грн, середня – в межах 12-13 тис. грн, але останню ми не можемо собі дозволити. Про це в інтерв'ю "Новини.LIVE" 4 липня сказав голова комітету Верховної Ради України з фінансів, податкової та митної політики,...
Попри те що держава не планує найближчим часом підвищувати мінімальну пенсію, українські пенсіонери можуть розраховувати на вікові доплати, передають Патріоти України. Зокрема, у липні тим, хто досягне певного віку, будуть доплачувати до пенсії відпові...