Apple Inc. планує перенести в Індію виробництво всіх iPhone для ринку США вже наступного року на тлі розпочатої Вашингтоном торгової війни. Про це пише Financial Times з посиланням на інформовані джерела, передають Патріоти України. Apple і раніше прагнула диверсифікувати ланцюжки поставок, однак тепер має намір прискорити цей процес, пише видання.
Компанія ставить за мету збирати в Індії всі 60 млн iPhone, які щорічно продають у США, до кінця 2026 року — для цього знадобиться подвоєння виробництва пристроїв у країні.
Основна частина iPhone, як і раніше, виробляється в Китаї, хоча Apple останніми роками прагнула збільшити їх випуск в Індії, укладаючи угоди з Foxconn і Tata Electronics.
Китай є об'єктом найбільших торгових мит, введених президентом США Дональдом Трампом цього року. Трамп, однак, розраховує укласти торговельну угоду з Пекіном.
Згідно з даними International Data Corporation, на США торік припало близько 28% усіх глобальних продажів iPhone.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...