Сполучені Штати більше не розглядатимуть Росію як країну з ринковою економікою, заявило міністерство торгівлі, скасовуючи статус, наданий два десятиліття тому, який обмежував розрахунок антидемпінгових мит на російські товари. Про це пише Reuters.
Міністерство торгівлі заявило: його аналіз виявив, що масштабна участь уряду в російській економіці призвела до викривлення цін і витрат, які не точно відображають, чи справедливо російські компанії встановлювали ціни на імпорт у Сполучені Штати.
«Це рішення дає Сполученим Штатам можливість застосувати повну силу антидемпінгового законодавства США для усунення ринкових спотворень, викликаних посиленням втручання російського уряду в їхню економіку», – йдеться в заяві міністерства торгівлі США.
У 2002 році Вашингтон надав Росії статус країни з ринковою економікою, що стало важливим кроком для вступу Росії до Світової організації торгівлі (СОТ) у 2012 році. Минулого року Американська торгова палата в Росії заявила, що Москва зможе оскаржити будь-яке рішення США про позбавлення Росії статусу ринкової економіки в СОТ. Однак відносини Москви із цивілізовпним світом і міжнародними установами різко змінилися після вторгнення Росії в Україну.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...