Можна заробляти непогані гроші. Трудова міграція з України виходить на колишній рівень: Куди їдуть заробітчани і ким працюють

За перше півріччя 2021-го видали понад 400 тис. робочих віз українським заробітчанам для поїздки в Польщу, за весь 2020-й - лише 500 тис. Про це GMK Center розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник, передають Патріоти України.

"В умовах відкритих кордонів громадяни вибирають ті країни, де можна більше заробити, де стабільна внутрішня ситуація, прогнозоване майбутнє і є зрозумілі перспективи", - пояснює Воскобойник.

Велика частина заробітчан — люди, що працюють на некваліфіковану роботу. Для того, щоб працювати за фахом, громадянину потрібно довести свою професійну спроможність і знати місцеву мову.

"Звичайно, представникам робітничих спеціальностей набагато легше працювати за фахом, ніж юристам, бухгалтерам, менеджерам, медсестрам і тому подібне. Досить довести, що ти вмілий зварювальник, електрик або далекобійник, і можна починати заробляти непогані гроші навіть з мінімальним знанням мови", - вказав фахівець.

Великий відтік громадян з країни негативно впливає на ситуацію в Україні. Так, державі загрожує дефіцит кадрів, через те що виїзд з країни працездатного населення досяг рівня, коли компанії та виробництва можуть зацікавити працівників лише підвищеними зарплатами.

Собівартість вже виросла до 30-32 грн.за кілограм: В Україні може злетіти ціна на цукор

четвер, 28 жовтень 2021, 20:28

Найближчим часом в Україні може сильно зрости ціна на цукор. Зараз собівартість популярного продукту вже досягла 30-32 гривень за один кілограм, а відпускна ціна на заводах становить від 35 до 40 гривень за кілограм. Експерти прогнозують зростання цін,...

Переказати гроші зможуть не всі! "ПриватБанк" встановив обмеження на поповнення карток

четвер, 28 жовтень 2021, 20:07

Українці зіткнулися з обмеженнями на поповнення банківського рахунку до Приватбанку. Ліміт встановлений на цілий місяць, і якщо його досягти, то покласти гроші на картку буде неможливо, передають Патріоти України. На сайті Мінфін клієнтка ПриватБанк н...