"Не пропустили жодної вантажівки": Поляки посилили блокування кордону, українські водії вишикувалися у величезні черги

Польські активісти заблокували шість напрямків на кордоні з Україною, у чергах стоять 2450 вантажівок. Найбільші черги навпроти КПП "Краківець", "Рава-Руська" та "Шегині", передають Патріоти України.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко. "І поряд з чергою маємо суттєве зниження кількості перетинів кордону вантажівками за останні дні. Особливо критично це відчувається на пунктах пропуску "Ягодин" та "Шегині". По "Шегинях" за вчора кордон перетнули всього 60 вантажівок, а на "Ягодині" - 70 вантажівок перетнули кордон на в’їзд в Україну, а в Польщу не пропустили жодної", – зазначив речник ДПСУ.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до лідерів Польщі та Європейського Союзу через протести та блокування групою поляків пунктів пропуску між Україною та Польщею. Український президент запропонував провести переговори прямо на кордоні та раз і назавжди вирішити всі непорозуміння.

Зазначимо, одна з організаторок польських протестів на кордоні України виявилася власницею транспортної компанії, яка примудряється заробляти на блокаді. Йдеться про членкиню польського комітету з блокування кордону, голову протесту на пункті "Ягодин – Дорогуськ" та політикиню Едіту Озігалу.

Увагу на Озігалу та її бізнес звернув журналіст Євген Плінський. Він з'ясував, що організаторка протестів, як і її колега Рафал Меклер, займається бізнесом у сфері автомобільних перевезень.

Ситуація досить складна: В Україні можуть запровадити обмеження електропостачання

субота, 13 квітень 2024, 12:28

У разі продовження російських терористичних атак по об'єктах критичної інфраструктури в Україну можуть запровадити обмеження споживання електроенергії. За найгіршого розкладу графіки відключення світла можуть повернути вже влітку, передають Патріоти Ук...

В одній із країн ЕС планують збільшити щомісячні виплати українським біженцям

субота, 13 квітень 2024, 11:43

Поки у Польщі планують скоротити виплати втікачам від війни в Україні, уряд Швеції оголосив про створення нового законопроєкту, спрямованого на розширення підтримки українських біженців, передають Патріоти України. Однією з ключових ініціатив стає можл...