В Україні заарештували активи компаній, які через офшори та російську фірму належать бізнесвумен із РФ. Підприємства займалися імпортом та продажем косметики та парфумерії, вони ухилилися від сплати податків в Україні на суму понад 50 млн грн. Йтися може про Тетяну Володіну, яка контролює мережу Brocard. Про це повідомили у Бюро економічної безпеки (БЕБ), передають Патріоти України.
У Бюро не оприлюднили назви компаній та ім'я бізнес-вумен, проте джерела повідомляють, що це Володіна (ТОВ "Егзагон", ТОВ "Брокард-Україна"). За даними БЕБ, під арешт потрапили:
Судячи з даних реєстрів судових рішень, сукупний капітал ТОВ "Егзагон " та ТОВ "Брокард-Україна" становить саме 881 тис. грн. Банківські рахунки компаній було заарештовано у рамках ще двох виробництв (№№204/3362/21 та 758/4438/22).
"Компанії через підконтрольні офшорні підприємства та компанію з Росії, згідно з структурою власності, належать відомій російській бізнесвумен... Підприємства імпортують косметичні засоби та парфумерію, які надалі продають оптом та в роздріб через мережу магазинів та інтернет", – повідомили у БЕБ.
У Бюро встановили, що керівництво двох компаній порушувало вимоги податкового, валютного та іншого законодавства України. Зокрема:
Загальна сума податків, яка не надійшла до держбюджету від діяльності підприємств, становить понад 50 млн грн. Детективи БЕБ провели обшуки в офісах та на складах компаній та вилучили неврахований товар у кількості понад 700 тис. одиниць.
Досудове розслідування ведеться за кримінальним провадженням за ознаками правопорушень: умисне ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України). Розслідування здійснюють детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.
Нагадаємо, у 2022 році Подільський суд заарештував права на мережу косметики "Брокард" із російською власницею. Мережа магазинів через офшорну компанію пов'язана із громадянкою Росії Тетяною Володіною. Власниця намагалася продати бізнес, щоб уникнути арешту корпоративних прав. Але арешт на права навіть після апеляції майже повністю залишився чинним.
На час розслідувань, пов'язаних із компанією, власниці забороняється продавати права на фірму. При цьому магазини мережі в Україні продовжують працювати.
Українцям слід перевіряти газові лічильники, щоб гарантувати точний облік спожитого газу, уникнути переплат та вчасно виявити технічні несправності. Повірка здійснюється періодично залежно від типу лічильника, а всі витрати покриває Оператор газорозпод...
В експертному середовищі вважають, що в короткій перспективі долар виглядає більш привабливою валютою для переведення в неї заощаджень, ніж євро. Річ у тім, що нині американська валюта має перспективи посилення, а отже, є більш надійною та прибутковою,...