Не все так добре: Українські заробітчани розповіли про зворотній бік пошуку роботи в країнах ЄС

Українців, охочих виїхати за кордон в пошуках кращої долі, щороку більшає, втім, мало хто з них замислюється, що, крім "спокусливих" зарплат, вартість життя на чужині також дорожча. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу", зазначають Патріоти України.

"У країнах Євросоюзу ціни вдвічі вищі – на харчування, на побутову хімію, на ті ж послуги краси. Кілька місяців я жила в Польщі й можу сказати, що це просто невигідно. У мене є знайомий, який працював у Польщі рік, працював абсолютно легально, але графік був виснажливий – по 12 годин, один вихідний на тиждень та плюс йому не заплатили за останній місяць. Навіть страшно припустити, що може бути, якщо влаштуватися нелегально", – розповіла киянка Анастасія Яременко.

Водночас заробітчанин Андрій Зеланс додав, що на обіцянки високих зарплат за кордоном також спокушатися не варто: як правило, на них можуть розраховувати лише ті, хто працює на шкідливій роботі або є висококваліфікованим фахівцем.

Експерти у свою чергу наголошують, що наразі рівень оплати праці для фахівців та представників робочих професій в Україні цілком конкурує з обіцяною за кордоном винагородою.

МВФ ухвалив важливе рішення щодо кредиту для України: Коли Нацбанк має "відпустити" курс долара

середа, 22 березень 2023, 9:59

Місія МВФ на рівні персоналу ухвалила рішення у рамках розширеного фінансування виділити Україні кредит у розмірі 15,6 млрд доларів. Рішення після цього має затвердити рада директорів МВФ. Україна в рамках нової програми має відмовитись від використанн...

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...