Не все так добре: Українські заробітчани розповіли про зворотній бік пошуку роботи в країнах ЄС

Українців, охочих виїхати за кордон в пошуках кращої долі, щороку більшає, втім, мало хто з них замислюється, що, крім "спокусливих" зарплат, вартість життя на чужині також дорожча. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу", зазначають Патріоти України.

"У країнах Євросоюзу ціни вдвічі вищі – на харчування, на побутову хімію, на ті ж послуги краси. Кілька місяців я жила в Польщі й можу сказати, що це просто невигідно. У мене є знайомий, який працював у Польщі рік, працював абсолютно легально, але графік був виснажливий – по 12 годин, один вихідний на тиждень та плюс йому не заплатили за останній місяць. Навіть страшно припустити, що може бути, якщо влаштуватися нелегально", – розповіла киянка Анастасія Яременко.

Водночас заробітчанин Андрій Зеланс додав, що на обіцянки високих зарплат за кордоном також спокушатися не варто: як правило, на них можуть розраховувати лише ті, хто працює на шкідливій роботі або є висококваліфікованим фахівцем.

Експерти у свою чергу наголошують, що наразі рівень оплати праці для фахівців та представників робочих професій в Україні цілком конкурує з обіцяною за кордоном винагородою.

Однак існує одне "але": Україна зможе транспортувати пальне з інших країн через "трубу Медведчука"

середа, 25 травень 2022, 22:37

В найближчі дні може бути підписаний договір з найбільшою угорською нафтогазовою компанією MOL для транспортування дизпалива з інших країн через Угорщину ділянкою продуктопроводу "Самара-Західний кордон", більш відомою як "труба Медведчука". Про це дон...

Бережіться! В Україні продають фрукти з Іспанії з небезпечною отрутою

середа, 25 травень 2022, 18:30

В Україні вже стали продавати полуницю та черешню імпортного виробництва. Так, у Києві чоловік отруївся черешнею, яку придбав на ринку. Плоди були привезені з Іспанії, передають Патріоти України. "Надійшло звернення про отруєння громадянина, який вжива...