Українців, охочих виїхати за кордон в пошуках кращої долі, щороку більшає, втім, мало хто з них замислюється, що, крім "спокусливих" зарплат, вартість життя на чужині також дорожча. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу", зазначають Патріоти України.
"У країнах Євросоюзу ціни вдвічі вищі – на харчування, на побутову хімію, на ті ж послуги краси. Кілька місяців я жила в Польщі й можу сказати, що це просто невигідно. У мене є знайомий, який працював у Польщі рік, працював абсолютно легально, але графік був виснажливий – по 12 годин, один вихідний на тиждень та плюс йому не заплатили за останній місяць. Навіть страшно припустити, що може бути, якщо влаштуватися нелегально", – розповіла киянка Анастасія Яременко.
Водночас заробітчанин Андрій Зеланс додав, що на обіцянки високих зарплат за кордоном також спокушатися не варто: як правило, на них можуть розраховувати лише ті, хто працює на шкідливій роботі або є висококваліфікованим фахівцем.
Експерти у свою чергу наголошують, що наразі рівень оплати праці для фахівців та представників робочих професій в Україні цілком конкурує з обіцяною за кордоном винагородою.
2025 року в Україні підвищення пенсій торкнеться лише тих, хто досяг встановленого вікового порогу. Йдеться про доплати за вік, на які може претендувати більшість пенсіонерів. Граничний розмір такої надбавки становить 570 гривень. Про це пише видання O...
Мінімальна пенсія в Україні має бути 4 тис. грн, середня – в межах 12-13 тис. грн, але останню ми не можемо собі дозволити. Про це в інтерв'ю "Новини.LIVE" 4 липня сказав голова комітету Верховної Ради України з фінансів, податкової та митної політики,...