Німеччина чекає на роботящих українців: Меркель записала звернення до трудових мігрантів (відео)

Першими негативні наслідки від цього зазнає Польща, котра роками зростала завдяки українським заробітчанам, і де наразі змушені в півтора рази піднімати пропозицію оплати, щоб уникнути масового виходу українців до ФРН

Німеччині потрібні молоді та здібні руки

Канцлер Німеччини Ангела Меркель записала публічне запрошення для трудових мігрантів з метою збільшити приплив заробітчан в країну. За прогнозами економістів до 2030 року найбільша потуга ЄС для підтримки власної економіки потребуватиме 10 млн іноземців, зазначають Патріоти України. У відеозверненні "залізна фрау" запросила на роботу в Німеччині кваліфікованих фахівців, які проживають в країнах, які не є членами Євросоюзу.

"Багато підприємств невідкладно шукають фахівців ... Федеральний уряд ухвалив стратегію залучення кваліфікованих фахівців", - сказала Меркель.

Канцлер додала, що однаково важливі кадри "академічного рівня" і звичайна робоча сила, так як без цього неможливий розвиток економіки.

За її словами, урядова стратегія залучення кваліфікованих працівників включає три етапи:

1.Використання власних кадрів всередині країн та ресурсів шляхом підвищення рівня підготовки.

2. Залучення робітників з країн-членів Європейського союзу. На даний момент такої категорії працівників вже більше 2,5 мільйонів чоловік.

3. Сприяння притоку працівників з третіх країн, які не є членами Євросоюзу. Робиться це через те, що в Європі катастрофічно не вистачає кадрів для заповнення всіх вакансій.


Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...