Німеччина чекає на роботящих українців: Меркель записала звернення до трудових мігрантів (відео)

Першими негативні наслідки від цього зазнає Польща, котра роками зростала завдяки українським заробітчанам, і де наразі змушені в півтора рази піднімати пропозицію оплати, щоб уникнути масового виходу українців до ФРН

Німеччині потрібні молоді та здібні руки

Канцлер Німеччини Ангела Меркель записала публічне запрошення для трудових мігрантів з метою збільшити приплив заробітчан в країну. За прогнозами економістів до 2030 року найбільша потуга ЄС для підтримки власної економіки потребуватиме 10 млн іноземців, зазначають Патріоти України. У відеозверненні "залізна фрау" запросила на роботу в Німеччині кваліфікованих фахівців, які проживають в країнах, які не є членами Євросоюзу.

"Багато підприємств невідкладно шукають фахівців ... Федеральний уряд ухвалив стратегію залучення кваліфікованих фахівців", - сказала Меркель.

Канцлер додала, що однаково важливі кадри "академічного рівня" і звичайна робоча сила, так як без цього неможливий розвиток економіки.

За її словами, урядова стратегія залучення кваліфікованих працівників включає три етапи:

1.Використання власних кадрів всередині країн та ресурсів шляхом підвищення рівня підготовки.

2. Залучення робітників з країн-членів Європейського союзу. На даний момент такої категорії працівників вже більше 2,5 мільйонів чоловік.

3. Сприяння притоку працівників з третіх країн, які не є членами Євросоюзу. Робиться це через те, що в Європі катастрофічно не вистачає кадрів для заповнення всіх вакансій.


Хіти тижня. Українцям різко підвищують штрафи: Кому доведеться платити і за що

четвер, 23 січень 2020, 0:35

В 2020 році українським підприємцям підняли штрафи за порушення правил з продажу товарів або послуг. Адже за законом будь-які операції з продажу повинні враховуватися з допомогою касових апаратів або інших реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Про...

Новий гіпершвидкісний японський поїзд з'явився на світ завдяки... качкодзьобу (фото)

середа, 22 січень 2020, 23:41

Такий тип носа з'явився ще в 1997 у поїзда Е3 для тихого проходження гірських тунелів. Новий гіпершвидкісний японський потяг став схожий на качкодзьоба і їздить зі швидкістю 400 км / год - інженери просто запозичили найкращу аеродинаміку у птиці, перед...