Німеччина чекає на роботящих українців: Меркель записала звернення до трудових мігрантів (відео)

Першими негативні наслідки від цього зазнає Польща, котра роками зростала завдяки українським заробітчанам, і де наразі змушені в півтора рази піднімати пропозицію оплати, щоб уникнути масового виходу українців до ФРН

Німеччині потрібні молоді та здібні руки

Канцлер Німеччини Ангела Меркель записала публічне запрошення для трудових мігрантів з метою збільшити приплив заробітчан в країну. За прогнозами економістів до 2030 року найбільша потуга ЄС для підтримки власної економіки потребуватиме 10 млн іноземців, зазначають Патріоти України. У відеозверненні "залізна фрау" запросила на роботу в Німеччині кваліфікованих фахівців, які проживають в країнах, які не є членами Євросоюзу.

"Багато підприємств невідкладно шукають фахівців ... Федеральний уряд ухвалив стратегію залучення кваліфікованих фахівців", - сказала Меркель.

Канцлер додала, що однаково важливі кадри "академічного рівня" і звичайна робоча сила, так як без цього неможливий розвиток економіки.

За її словами, урядова стратегія залучення кваліфікованих працівників включає три етапи:

1.Використання власних кадрів всередині країн та ресурсів шляхом підвищення рівня підготовки.

2. Залучення робітників з країн-членів Європейського союзу. На даний момент такої категорії працівників вже більше 2,5 мільйонів чоловік.

3. Сприяння притоку працівників з третіх країн, які не є членами Євросоюзу. Робиться це через те, що в Європі катастрофічно не вистачає кадрів для заповнення всіх вакансій.


Захмарні платіжки розсилатимуть населенню вже після виборів: "Нафтогаз" різко підняв ціни на газ для виробництва тепла

вівторок, 22 вересень 2020, 20:51

НАК "Нафтогаз України" оприлюднила оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО). У вересні ціна газу становитиме 4 318,99 грн за 1 тисячу кубометрів (без урахува...

Курс на 29: Нацбанк опустив гривню до нового мінімуму за 2020 рік

вівторок, 22 вересень 2020, 19:56

22 вересня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановились на рівні 28,23 - 28,25 гривні, на закритті - на рівні 28,19 - 28,22 гривні.