Австрія планує запровадити суворіші обмеження на соціальні виплати через значний приплив біженців з України, зокрема із Закарпаття. Основна мета змін – запобігти шахрайству та зменшити фінансове навантаження на державу. Про це пише Kosmo. Влада Австрії висловлює занепокоєння через збільшення потоку біженців із Закарпаття, яке не є зоною бойових дій, передають Патріоти України.
В уряді країни підозрюють можливі зловживання соціальними виплатами та мають намір запровадити суворіші обмеження. Особливо ситуація загострилася в Зальцбурзі, де 90% заяв на отримання притулку зараз подають саме вихідці з цього регіону.
За повідомленням місцевих чиновників, серед прибулих є велика кількість неписьменних осіб, які не розмовляють українською чи російською мовами. Це створює додаткові труднощі для інтеграції, особливо у сфері освіти.
Наплив біженців викликає значні навантаження на соціальну систему, зокрема на дитячі садки, школи та комунальні послуги. Австрія пропонує українцям значну соціальну підтримку, що включає:
Однак через великий приплив нових заявників фінансове навантаження на країну зростає, що стало причиною перегляду чинної політики. За словами Антона Хольцера, координатора з питань надання притулку в Зальцбурзі, деякі сім'ї, що раніше отримували соціальні виплати у Франції чи Іспанії, тепер переїжджають до Австрії через вигідніші умови.
Така ситуація отримала назву "біженський туризм". Нова міністерка у справах сім’ї Клаудія Плаколм анонсувала:
Після 31 жовтня спеціальний підрозділ розробить суворіші критерії, щоб зменшити привабливість для шукачів притулку, які зацікавлені саме у виплатах. Ці заходи спрямовані на те, щоб уникнути перетворення Австрії на "соціальний гамак" для шукачів притулку.
Минулого 2024 року влада Туреччини почала активно просувати нові туристичні місця, орієнтуючись на те, аби привабити більше туристів поза межами уже відомих мандрівникам Анталії та Аланії. Одним із нових пріоритетних регіонів став Мерсін – курортне міс...
Спеціалісти "Укрзалізниці" працюють над відновленням функції онлайн-продажу квитків. Наразі проїзний документ можна придбати на вокзалі за 15 хвилин, або оформити у потязі, розповів голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський в ефірі тел...