Остання надія скреп гасне: Погрози США викликали страх у німецьких партнерів "Північного потоку-2"

Санкційні погрози США керівникам німецького порту Мукран змусили німецьких партнерів "Газпрому" засумніватися в завершенні російського газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомляється в сюжеті німецького телеканалу ZDF, передають Патріоти України.

Відзначається, що порт, який потрапив під погрози Вашингтона, грає найважливішу роль в будівництві газопроводу в обхід України.

"Те, що відбувається, викликало занепокоєння у компанії Uniper, що займається в Німеччині поставками електроенергії. Вона бере участь у фінансуванні будівництва газопроводу і не виключає, що проєкт може зірватися", – зазначає телеканал.

У порту Мукран на узбережжі острова Рюген зберігаються тисячі труб для будівництва газопроводу "Північний потік-2". Звідси відпливали трубоукладальні судна, поки перші санкції США не зупинили їх у грудні 2019 року. "Через трубопровід Німеччина потрапляє в дуже велику залежність від Росії",так Вашингтон обґрунтовує свою вимогу зупинити будівництво.

Відзначається, що три сенатора США безпосередньо звернулися до керівників порту, написавши їм листа. У ньому вони погрожують жорсткими санкціями їм самим, іншим працівникам порту, а також усім акціонерам. Маленьке прибережне місто Засніц – головний акціонер порту. Бургомістр Франк Крахт вважає ці нападки необгрунтованими.

"Справа в тому, що ми тут на острові Рюген звісно ж живемо не тільки за рахунок готелів та гастрономії. Ми постійно створюємо нові робочі місця, щоб люди, які тут знаходяться, могли жити, працювати і заробляти гроші", – заявив Крахт.

Постачальник електричної енергії Uniper бере участь у фінансуванні трубопроводу. Компанія не виключає, що проєкт "Північний проект – 2" може зірватися.

Таким чином, зазначає телеканал, через санкційні загрози США і занепокоєння партнерів проєкту, керівництво Nord Stream AG опинилося під тиском.

Директор Nord Stream AG Маттіас Варніг заявив, що компанії доведеться протистояти цим викликам. Після екстрених переговорів у державній канцелярії міста Шверін він більше нічого не захотів говорити. Федеральна земля Мекленбург-Передня Померанія також має 10% частку у порту.

При цьому прем'єр-міністр Мекленбурга-Передньої Померанії Мануела Швезіг висловився з приводу погроз США ще більш жорстко.

"Очевидно, що у погроз на адресу порту Мукран немає жодних правових підстав. Тому ми встаємо на захист нашого порту Мукран. У США просто немає жодних прав втручатися в ці справи", – заявив він.

Телеканал підкреслив, що тижнями російське трубоукладальне судно стоїть на якорі в порту Мукран. Воно повинно завершити будівництво останніх 150 кілометрів трубопроводу через Балтійське море.

Нова енергія: Презентовано найкомпактніший водневий генератор в світі

середа, 23 вересень 2020, 23:24

GEH2 оснащений водневими паливними елементами Toyota. GEH2, зібраний і випробуваний компанією Eneria, оснащений водневими паливними елементами останнього покоління від Toyota, і на сьогоднішній день є найбільш ефективним і найбільш компактним водневим ...

Зеленського пресингують до банкрутства? - Отримання Україною траншу МВФ у 2020 році малоймовірне Morgan Stanley

середа, 23 вересень 2020, 20:04

Гальмування реформ і порушення домовленостей, зокрема щодо недоторканості керівництва НБУ, не минулись дарма. Міжнародні спонсори демонструють розчарування і жорстко демонструють свою позицію. Отримання Україною до кінця 2020 року навіть одного траншу ...