На Кіровоградщині житель Кропивницького, який влаштував ремонт на кухні, ризикує опинитися у «борговій ямі» — через власну неуважність він «попав» на 350 тисяч гривень. Як повідомляє ТСН.Ранок, чоловік вішав в кухні газовий котел і переплутав труби, підключивши до газової трубу водопостачання, передають Патріоти України.
Вода, що потрапила у газову трубу, заповнила півтора кілометри магістралі. Поки ремонтники зливали воду, продували і сушили труби, жителі 20 багатоповерхових будинків у Кропивницькому сиділи без газу.
Винуватцю «урочистостей» виставили претензію — 350 тисяч гривень. Поки невідомо, чи заплатить він борг добровільно, чи газопостачальники підуть до суду. До речі, схожий інцидент мав місце у Миколаєві, де мешканець багатоповерхівки самостійно встановлював газову колонку і неправильно з'єднав труби. У багатьох мешканців вода лилася з конфорок і потрапила у газові лічильники.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...