У США запустили перший завод з виробництва зеленого водню. У цьому проекті використовується метод плазмового нагріву, який придумали в НАСА, повідомляють Патріоти України.
Компанія Solena Group запустила перший комерційний проект, вартістю близько 55 млн доларів США в місті Ланкастер, штат Пенсільванія. Solena - одна з компаній, яка вже кілька років шукає способи дешевого виробництва водню без утворення шкідливих викидів. Вони хочуть стати головним постачальником екологічно чистого палива, яке в майбутньому може замінить нафту і газ.
«Якщо ми продовжимо робити енергію так, як ми це робили, то через 50 років нашу планету можна буде впізнати. Ми раді знаходити нові способи виробництва зеленого палива і поширити наші ідеї по всій країні», - зазначили в компанії.
Енергетична компанія буде виробляти водень за допомогою технології плазмового нагріву - цей метод вперше розробили в НАСА. Для нього застосовують спеціальні факели, в яких при протіканні електричного струму через розрядний проміжок утворюється плазма, яка використовується для обробки матеріалів.
Водень давно розглядається в якості перспективного технологічного напрямку довгострокового зберігання енергії. Однак дослідники вказали свої переваги - вони можуть зберігати надлишки в твердому матеріалі - борогідріді натрію. Він може вбирати водень, як губка, а потім виділяти його назад.
Команда Трампа жорстко продавлює новий договір, який передбачає, що у власності США буде 100% майбутнього фонду, який наповнюватиметься грошима з українських мінералів і нафти. Адміністрація президента США увечері в п’ятницю надіслала Києву нову версію...
Зять прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана Іштван Тіборц нібито веде переговори про купівлю російського представництва австрійської групи Raiffeisen (RBI). Про це 21 лютого повідомило видання Der Standard, передають Патріоти України. Як пише видання...