Перший у світі: У США запустили завод по виробництву зеленого водню (відео)

Водень давно розглядається в якості перспективного технологічного напрямку довгострокового зберігання енергії.

У США запустили перший завод з виробництва зеленого водню. У цьому проекті використовується метод плазмового нагріву, який придумали в НАСА, повідомляють Патріоти України.

Компанія Solena Group запустила перший комерційний проект, вартістю близько 55 млн доларів США в місті Ланкастер, штат Пенсільванія. Solena - одна з компаній, яка вже кілька років шукає способи дешевого виробництва водню без утворення шкідливих викидів. Вони хочуть стати головним постачальником екологічно чистого палива, яке в майбутньому може замінить нафту і газ.

«Якщо ми продовжимо робити енергію так, як ми це робили, то через 50 років нашу планету можна буде впізнати. Ми раді знаходити нові способи виробництва зеленого палива і поширити наші ідеї по всій країні», - зазначили в компанії.

Енергетична компанія буде виробляти водень за допомогою технології плазмового нагріву - цей метод вперше розробили в НАСА. Для нього застосовують спеціальні факели, в яких при протіканні електричного струму через розрядний проміжок утворюється плазма, яка використовується для обробки матеріалів.

Водень давно розглядається в якості перспективного технологічного напрямку довгострокового зберігання енергії. Однак дослідники вказали свої переваги - вони можуть зберігати надлишки в твердому матеріалі - борогідріді натрію. Він може вбирати водень, як губка, а потім виділяти його назад.

Хіти тижня. Поки син балотується у мери Рівного, татусь допомагає агресору карати Україну: Компанія Вознюка в обхід санкцій будуватиме "Північний потік-2", - ЗМІ

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 3:00

"Екорембуд" - українська компанія, яка належить бізнесмену Володимиру Вознюку, син якого Юрій Вознюк, зараз балотується в мери міста Рівне. . Це вже не перше замовлення на території РФ. Раніше "Екорембуд" займалась підрядами у Краснодарському краї, С...

Хіти тижня. "Новый удар, или Чем обернутся новшества с тарифами на коммуналку для украинцев", - експерт

четвер, 22 жовтень 2020, 19:00

"На своем внеочередном заседании в прошедшую пятницу Кабинет министров Украины утвердил законопроект, которым установление тарифов на тепловую энергию, горячую воду, водоснабжение и водоотвод полностью передается от Нацкомиссии по регулированию энергет...