У США запустили перший завод з виробництва зеленого водню. У цьому проекті використовується метод плазмового нагріву, який придумали в НАСА, повідомляють Патріоти України.
Компанія Solena Group запустила перший комерційний проект, вартістю близько 55 млн доларів США в місті Ланкастер, штат Пенсільванія. Solena - одна з компаній, яка вже кілька років шукає способи дешевого виробництва водню без утворення шкідливих викидів. Вони хочуть стати головним постачальником екологічно чистого палива, яке в майбутньому може замінить нафту і газ.
«Якщо ми продовжимо робити енергію так, як ми це робили, то через 50 років нашу планету можна буде впізнати. Ми раді знаходити нові способи виробництва зеленого палива і поширити наші ідеї по всій країні», - зазначили в компанії.
Енергетична компанія буде виробляти водень за допомогою технології плазмового нагріву - цей метод вперше розробили в НАСА. Для нього застосовують спеціальні факели, в яких при протіканні електричного струму через розрядний проміжок утворюється плазма, яка використовується для обробки матеріалів.
Водень давно розглядається в якості перспективного технологічного напрямку довгострокового зберігання енергії. Однак дослідники вказали свої переваги - вони можуть зберігати надлишки в твердому матеріалі - борогідріді натрію. Він може вбирати водень, як губка, а потім виділяти його назад.
Ціни на нафту у світі знижуються через врегулювання конфлікту на Близькому Сході та плани ОПЕК+ збільшити видобуток у серпні. Це, на думку експертів Сергія Куюна та Володимира Омельченка, має призвести до здешевлення бензину та дизелю в Україні, пише Р...
Президент США Дональд Трамп, який з 1 липня скасував санкції проти Сирії, у результаті виключив з «чорних списків» деякі російські банки, установи та фізичних осіб, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Як випливає з релізу Управ...