Пощастить не всім. Українці зможуть отримати пенсію в 7 тисяч: Що для цього потрібно

Українцям пояснили, як можна збільшити свою пенсію до 7 тисяч гривень, якщо застрахована особа буде відкладати гроші у дві системи. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України, зазначають Патріоти України.

Як отримати таку пенсію

Так, пенсія близько 7 тисяч гривень — це приклад того, яку пенсію може отримувати людина з повним страховим стажем з двох джерел — солідарного та накопичувального. Тому в такому випадку виплати становитимуть не менш як 40% від зарплати, що відповідає нормам конвенції МОП.

Окрім того, при внеску в 4% від заробітної плати, які пропонуються для запуску обов’язкових пенсійних накопичень, і дохідності +0,25% в місяць вище інфляції (близько 3% вище інфляції на рік) це можливо.

Також у міністерстві показали модель накопичення для людини, яка:

  • отримує зарплату в 15 000 гривень на місяць;
  • працює і накопичує з 25 до 60 років (має 35 років стажу);
  • на свій пенсійний накопичувальний рахунок щомісяця протягом періоду роботи отримує 2% від зарплати з сум сплаченого нею ПДФО і додатково 2% від зарплати з сум ЄСВ, який оплатив роботодавець (разом 4% — 600 гривень);
  • після закінчення роботи отримує накопичувальну пенсію протягом 15 років;
  • отримує пенсію з солідарного рівня на рівні середньої на сьогодні — 3624 гривні.

Тому середня пенсія з накопичувальної системи за 15 років у людини складе 3117 гривень. Разом з солідарною пенсією людина буде отримувати 6741 гривню (45% зарплати).

Приклад того, як буде змінюватися розмір накопичувальної пенсії залежно від стажу і тривалості виплат (фото: msp.gov.ua)

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

"Залишили Україну на милість Путіна": Віцеміністр МЗС Литви попередив ЄС про небезпеку "Північного потоку - 2"

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 21:45

Російський газопровід "Північний потік - 2" - це велика небезпека для Європи в цілому і України зокрема. Таке попередження зробив віце-міністр закордонних справ Литви Мантас Адоменас в ексклюзивному інтерв'ю Newsweek, передають Патріоти України. "Півні...