Пощастить усього трьом містам: Німецька Siemens запропонувала Україні розмістити свої плавучі електростанції

Німецька енергетична компанія Siemens запропонувала Україні розмістити три своїх плавучих електростанцій в акваторіях українських міст. Йдеться про Одесу, Миколаїв та Ізмаїл. Про це повідомляє Forbes, що має у своєму розпорядженні презентацію компанії, передають Патріоти України.

Siemens пропонує Україні електростанції потужністю 150-300 мегаватів. При цьому в "Укренерго" заявили, що держкомпанія не веде жодних переговорів щодо плавучих електростанцій. У свою чергу пресслужба Міністерства енергетики відмовилася від коментарів на цю тему.

Для виробництва електроенергії на суднах спалюють скраплений природний газ, мазут чи біодизель. За допомогою кабелів судна з'єднуються із наземною мережею.

Як розповів у коментарі ЗМІ провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Максим Білявський, плавучі електростанції справді зможуть допомогти українським містам. "Вважаю, що вони допомогти більш ніж зможуть, особливо це стосується таких портових міст як Одеса та Херсон. Більше того, скажу, що плавучі атомні електростанції, наприклад, застосовувались у середині минулого століття. Такі випадки відомі, вони працюючі. Я вважаю, що це буде непоганий варіант для енергетичної системи", – пояснив він.

Раніше стало відомо, що турецька компанія Karpowership веде переговори з одеською владою та "Укренерго" з приводу розміщення біля Одеси трьох плавучих електростанцій. Потужність – 300 МВт.

Під ударом "палаци Путіна": Під час візиту Зеленського Британія оголосила про нові санкції проти Росії

середа, 8 лютий 2023, 15:53

У середу, 8 лютого, коли президент України Володимир Зеленський здійснює візит до Лондона, британський уряд запровадив нові санкції проти Росії. Вони поширюються на підприємства, які постачають військове обладнання, а також на фізичних осіб та одну орг...

Виробництво, ремонт і спільні розробки військової техніки та боєприпасів: "Укроборонпром" і чеська компанія VOP CZ підписали стратегічну угоду

середа, 8 лютий 2023, 14:25

Досягнуті дмовленості є частиною угоди про створення спільного оборонного кластера України з Чеською Республікою. 6 лютого державний концерн "Укроборонпром" і чеський виробник військової техніки компанія VOP CZ підписали угоду про виробництво, ремонт і...