Представник Міжнародного валютного фонду Йоста Люнгман висловив думку, що денаціоналізація ПриватБанку призведе до дестабілізації макрофінансової ситуації в Україні. "Думаю, буде неймовірним, якщо відбудеться денаціоналізація ПриватБанку... Думаю, денаціоналізація дестабілізує економіку України", – підкреслив Люнгман, передають Патріоти України.
При цьому фінансовий директор ПриватБанку Анна Самаріна заявила, що останні рішення судів щодо банку не чинять значного впливу на роботу фінустанови. "Зараз банк нічого не відчуває, все нормалізувалося і повернулися кошти, які клієнти знімали в банкоматах 18-19 квітня, коли ми спостерігали піковий обсяг зняття до 3 млрд гривень в день, як на новорічні свята. Проте, якщо продовжувати такі оголошення, то так, будуть аналогічні реакції", – повідомила вона.
Нагадаємо, що 21 грудня 2016 року ПриватБанк перейшов у держвласність. Держава отримала 100% в його капіталі, фінустанову докапіталізували на суму 116,8 млрд гривень. У кінці червня 2017 року Кабмін вирішив докапіталізувати банк ще на 38,5 млрд гривень на підставі пропозицій НБУ і висновку незалежного аудитора — компанії EY.
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...
Попри впевнені заяви Кремля про економічну стабільність, ситуація всередині країни швидко погіршується. Російська економіка, насправді, перебуває у дедалі більш хиткому стані — через військові витрати, міжнародні санкції та сумнівну державну статистику...