
Напередодні старту опалювального сезону в Полтаві обласні депутати хочуть запровадити нові тарифи на тепло. Вартість може зрости на понад 50%, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.19:30.
Cьогодні під час засідання постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства представник компанії "Полтаватеплоенерго" переконував депутатів у гострій необхідності підвищення тарифів на тепло. Підприємство нібито збиткове і врятувати його можуть додаткові гроші. І нові тарифи мають покрити дефіцит фінансів.
Таке рішення намагались протягнути, попри те, що лише кілька днів тому, президент, прем'єр та мери міст підписали меморандум про збереження минулорічних тарифів на тепло. Але в Полтаві теплогенеруюча компанія підпорядкована не місту, а області, тож там вважають, що під меморандум президента не підпадають. Частина депутатів виступила категорично проти підвищення цін, тож питання довелось відкласти.
"Полтавська обласна рада, навідміно від інших винесла цей проект рішення на розгляд депутатів. Цей проєкт рішення говорить про те, що "Полтаватеплоенерго" планує збільшити тариф аж на 59%. Якщо б таке збільшення б відбулось, то кожен мешканець сплачував би в місяць на 2-2.5 тис. грн більше, ніж в минулому сезоні", - каже депутат Полтавської обласної ради від партії "За майбутнє" Іван Москалик.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...