"Просто денег нет": Росія суттєво скоротить витрати на анексований Крим

Історично дотаційний регіон, котрий окупанти показово накачували грошима перші роки хозяйнування, так і "не став на ноги". Період покупки лояльності населення добігає кінця. Отже соціально-економічна обстановка анексованої території лише погіршуватиметься

Російський Мінфін пропонує урізати витрати на утримання Криму і Севастополя на 17,6 мільярдів російських рублів у 2021 і 2022 році. Росіяни стверджують, що це пов'язано з припиненням дії програми економічного розвитку окупованих територій і політикою щодо збалансування федерального бюджету, повідомляють Патріоти України з посиланням на інформагентство РБК.

У повідомленні йдеться про те, що міністерство фінансів РФ планує знизити витрати на Крим і Севастополь на 8,5 мільярди рублів у 2021 році і на 9,1 мільярди рублів у 2022 році. Ця сума еквівалентна 240 мільйонам доларів США.

Такі заходи Москви пов'язані зі спробою подолання дефіциту бюджету, сформувавшогося через пандемію коронавірусної інфекції і різкого падіння ціни на нафту.

Раніше російський президент Володимир Путін заявив, що пандемія COVID-19 серйозно вдарила по світовій торгівлі та призвела до справжньої глобальної рецесії. Однією з головних проблем Росії він назвав катастрофічне зростання безробіття.

Нагадаємо, колишній радник Путіна економіст Андрій Ілларіонов заявляв, що Росія витрачає на фінансування анексованого Криму та окупованих районів Донбасу близько 4 мільярдів доларів США на рік.


Гривня слабшає на міжбанку та курсах НБУ

вівторок, 29 вересень 2020, 22:42

29 вересня котирування нацвалюти до долара на відкритті міжбанку встановились на рівні 28,27 - 28,29 гривні, на закритті - на рівні 28,32 - 28,34 гривні.

Прибуток за врожай з 15 соток - до $15 000: Україна стає важливим експортером коштовних прянощів

вівторок, 29 вересень 2020, 22:32

На Херсонщині фермери Віталій та Тетяня Шакало у смт Любимівка мають плани консолідувати об’єми спеції у партію для експорту? повідомляють Патріоти України з посиланням на Agravery. Зазначається, що Віталій Шакало один з перших в Україні почав вирощува...