
Російський Мінфін пропонує урізати витрати на утримання Криму і Севастополя на 17,6 мільярдів російських рублів у 2021 і 2022 році. Росіяни стверджують, що це пов'язано з припиненням дії програми економічного розвитку окупованих територій і політикою щодо збалансування федерального бюджету, повідомляють Патріоти України з посиланням на інформагентство РБК.
У повідомленні йдеться про те, що міністерство фінансів РФ планує знизити витрати на Крим і Севастополь на 8,5 мільярди рублів у 2021 році і на 9,1 мільярди рублів у 2022 році. Ця сума еквівалентна 240 мільйонам доларів США.
Такі заходи Москви пов'язані зі спробою подолання дефіциту бюджету, сформувавшогося через пандемію коронавірусної інфекції і різкого падіння ціни на нафту.
Раніше російський президент Володимир Путін заявив, що пандемія COVID-19 серйозно вдарила по світовій торгівлі та призвела до справжньої глобальної рецесії. Однією з головних проблем Росії він назвав катастрофічне зростання безробіття.
Нагадаємо, колишній радник Путіна економіст Андрій Ілларіонов заявляв, що Росія витрачає на фінансування анексованого Криму та окупованих районів Донбасу близько 4 мільярдів доларів США на рік.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...