У Росії в 2020 році обсяг внутрішніх запозичень може досягти 4,1 трлн рублів - це рекордний показник за останні 15 років. Таку інформацію оприлюднила Рахункова палата у звіті про виконання бюджету, опублікованого на сайті відомства, зазначають Патріоти України.
Зазначається, що влада зібралися взяти в борг таку суму для покриття дефіциту бюджету.
Експерти попереджують, що цей план може не спрацювати і в результаті дефіцит може досягти позначки в п'ять відсотків ВВП, або п'яти трильйонів рублів.
«У першому півріччі, з урахуванням економічної кризи через епідемію коронавіруса, продати держоблігації вдалося тільки на 1,6 трильйона рублів, а дефіцит бюджету склав 955 мільярдів рублів», - йдеться у звіті Рахункової палати.
Згідно з інформацією, у липні і серпні російське Міністерство фінансів зіткнулося з новими проблемами і скасувало черговий аукціон. На попередні торги не було подано жодної заявки, а два аукціони до них завершилися в обсягах нижче запланованих.
У звіті також зазначено, що з січня до червень бюджет отримав на 5% менше доходів, ніж рік тому за аналогічний період.
Ненафтогазові доходи виросли на трильйон рублів, але така обставина пов'язано з продажем Ощадбанку уряду - рівно таку суму в бюджет передав Центробанк.
Нафтогазові доходи скоротилися на 35% за пів року, у другому кварталі скорочення склало майже 60% в річному вираженні. «Більш ніж в два рази впали доходи щодо експортних мит нафти і газу, більш ніж на третину - з податку на видобуток корисних копалин (ПВКК)», - повідомляє Рахункова палата.
19 серпня голова Рахункової палати Олексій Кудрін заявив, що план щодо газифікації країни провалюється (виконаний на 15% за останні три роки), а проблеми з доходами «Газпрому» ускладнюють процес.
З 1 березня проіндексують пенсії практично для всіх українців на заслуженому відпочинку. У проекті бюджету ПФУ передбачено індексацію на рівні 10%, при цьому за останніми підрахунками експертів вона може становити понад 11%. Про це йдеться у матеріалі ...
Балаклійський районний суд Харківської області зобов'язав місцеву жительку заплатити "Харківгазу" 115,8 тис. грн через пошкоджену пломбу на лічильнику. Жінка отримала будинок у спадок, а під час перевірки представники оператора виявили порушення. Про ц...