"ПриватБанк" виставив обмеження на зняття готівки: Як можна обійти заборону

"ПриватБанк" блокує своїм клієнтам зняття грошей з рахунків. Причина в тому, що банк виставив добові обмеження на зняття готівки. Якщо клієнт намагається перевищити цей ліміт, грошей йому не віддадуть. Однак є спосіб обійти цю перешкоду, передають Патріоти України.

Чому і як ПриватБанк обмежує користування готівкою, і яким чином можна обійти цю заборону, розповів obozrevatel. Зокрема житель Дніпра Кирило розповів, що ПриватБанк не дав йому зняти всі гроші з депозиту.

"У мене було таке, що після зняття готівки з власного депозиту в ПриватБанку надійшло повідомлення, що я вже ліміт на зняття готівки вичерпав", - поділився чоловік.Кирило розповів, що кошти на депозиті він накопичував кілька років, переказуючи туди гроші із зарплатної картки. Природно, за цей час нагромадилася солідна сума. А ось зняти її з першого разу не вдалося. При цьому після того, як чоловік особисто звернувся до банку, з нього зняли обмеження, і за кілька днів йому все ж таки вдалося забрати всю суму.

Слід зазначити, що обмеження на зняття готівки існують не лише у ПриватБанку, а й в інших банках. Такі обмеження банки запровадили для того, щоб уникнути надмірного виведення готівки з рахунків. Наприклад, ПриватБанк не дає знімати понад 100 тисяч гривень на добу своїм клієнтам, які перебувають в Україні. А тим, хто за кордоном, взагалі дозволяють знімати лише суму до 50 тисяч на день (в еквіваленті до гривні).

Але при цьому є вихід: можна переказати гроші з одного рахунку на інший та зняти частину готівки ще з іншого рахунку. Однак обмеження на зняття готівки – це лише частина з тих підводних каменів, на які може натрапити клієнт при користуванні банківськими послугами. Система фінмоніторингу не спить і блокує транзакції, а також видачу грошей з рахунків за найменшої підозри у спробі уникнути податків або шахрайстві. Підозру у системи фінмоніторингу можуть викликати такі операції:

  • поповнення рахунку готівкою на велику суму. З 1 серпня здійснити таку операцію таємно не вдасться. Будь-яке поповнення готівкою буде здійснюватися тільки з фіксацією номера мобільного телефону людини, яка поповнює рахунок. Отже, її дані будуть відомі банку;
  • операції на нетипові для клієнта суми або суму від 400 тис. грн;
  • перекази, які здійснюють за участю PEP (це публічні особи – чиновники, депутати всіх рівнів);
  • операції ФОПів та юридичних осіб, які зареєстровані менше трьох місяців тому;
  • операції, пов'язані із дробленням великих сум на дрібніші.

Знову "аналоговнет": Росія "винайшла" чипи, які були у США ще 20 років тому

неділя, 29 вересень 2024, 15:54

Країна-агресор планує розробити і впровадити системи автоматизованого проектування чипів (САПР). Вони мають запрацювати через 6 років. Деякі з цих спеціальних програм потребуватимуть виробничих потужностей, яких у РФ немає, принаймні сьогодні. Крім тог...

В Україні перерахують пенсії: Коли введуть бали і до чого це призведе

неділя, 29 вересень 2024, 11:30

В Україні пенсійні виплати планують перевести в бали. Схожа система працює в Литві і ще низці інших країн. Деталі пенсійної реформи зараз не розголошують, в уряді все ще сподіваються досягти згоди на проведення змін і серед партнерів, і в парламенті, ...