"ПриватБанк" запустив швидкий та доступний сервіс грошових переказів до України

"ПриватБанк" запустив швидкий та доступний сервіс грошових переказів в Україну. Ним буде зручно користуватиметься громадянам, які живуть або працюють за кордоном, передають Патріоти України.

Член правління ПриватБанку із роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко повідомив, що новим партнером системи міжнародних грошових переказів PrivatMoney є європейський фінансовий сервіс ZEN.COM. Завдяки їхній співпраці українці зможуть отримувати закордонні перекази за доступними тарифами.

Зазначено, що у результаті інноваційних рішень та партнерства з найкращими операторами ринку Європи в українців з'явиться високотехнологічний сервіс, безпечна та зручна альтернатива неформальним каналам переказу коштів.

Зробити грошовий переказ в Україну можна буде через мобільний додаток компанії. При цьому для українців, котрі перебувають за кордоном, діють особливі умови користування

Комерційний директор ZEN.COM Міхал Богуславський наголосив, що пишається можливістю поєднати інноваційні продукти з експертизою та досвідом ПриватБанку.
Представник компанії підкреслив, що вона прагне змінити спосіб, яким люди взаємодіють з особистими фінансами, забезпечуючи оперативні та зручні рішення.

Місія ZEN.COM полягає в тому, щоб зробити фінансові послуги більш простими та доступними для всіх, незалежно від їхнього місця проживання.

ПриватБанк спростив клієнтам зв'язок операторами

Користувачі програми Приват24 отримали оперативний доступ до консультацій працівників банку. Скористатися новою послугою можна прямо на платформі через функцію "Комунікації". Достатньо вибрати зручний спосіб зв'язку у додатку.

Можна зателефонувати до оператора з будь-якої точки світу. При цьому посилено захист від шахраїв, тому що у додатку відображатимуться всі офіційні дзвінки від банку. Достатньо перевірити номер телефону та історію вхідних дзвінків від ПриватБанку.

Номіналом 5 та 10 гривень: НБУ ввів у обіг пам'ятні монети "Український борщ" (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 20:43

Національний банк ввів у обіг пам’ятну монету "Український борщ" номіналом 5 та 10 гривень. Про це йдеться на сайті НБУ, передають Патріоти України. "Пам’ятні монети "Український борщ" зроблено зі срібла та нейзильберу (...) Ми вважаємо своїм обов’язко...

Частина українців може отримати доплату до пенсії: Хто претендує

неділя, 1 жовтень 2023, 12:25

Пенсія для учасників бойових дій повинна становити не менше 210% від прожиткового мінімуму, що у 2023 році становить 2093 грн, і включати всі надбавки. Згідно з чинним законодавством, особи зі статусом учасника бойових дій можуть отримати доплату до пе...