Путін обвалив економіку РФ: Магазини перетворилися на "міста-примари", а рівень життя повернувся на 15 років назад

Президент РФ Володимир Путін разом із наказом про повномасштабне вторгнення в Україні фактично поставив хрест на розвитку своєї країни. Рівень життя відкотиться на 15 років, понад тисячу компаній заявили про вихід з країни, а логістичні ланцюжки доставки товарів зруйновані, передають Патріоти України.

Як повідомляє The Daily Express, заступник головного економіста Інституту міжнародних фінансів (IIF) попередив, що економіці Москви можуть бути завдано нових ударів, якщо Європа відмовиться від російського газу. І якщо це не станеться внаслідок введеного ембарго, то рано чи пізно країни ЄС зроблять це добровільно.

Після 24 лютого процес пошуку альтернативних постачальників газу різко прискорився, а ЄС почав розробляти нову концепцію відмови від російських енергоресурсів.

Росію залишили не тільки магазини одягу – багато гігантів харчової промисловості і напоїв наслідували їх приклад. Coca-Cola, Pepsi та Starbucks призупинили або закрили свою діяльність у Росії перед західними санкціями. За повідомленнями деяких ЗМІ, торгові центри у великих містах стали "городами-примарами".

  • У Росії її заморозили половину всіх її золотовалютних резервів, які накопичували багато років. Йдеться про 300 млрд дол.
  • Найбільші російські банки відключили від SWIFT.
  • У РФ заборонено ввозити банкноти євро та долара.
  • До кінця року ЄС скоротить постачання нафти на 90%, повністю заборонять нафту, яку постачають морем.
  • Вся правляча еліта потрапила під персональні санкції, їхні особняки та рахунки заморожені.
  • З РФ пішли близько тисячі компаній, у тому числі McDonald's, Coca-Cola, KFC, BP та Shell.

До речі, резидент Росії Володимир Путін заявив росіянам про економічну стабільність у Росії. У той час як економіка його держави руйнується, державні ЗМІ та сам Путін продовжують розповідати про досягнення.

В Україні рідкісну монету номіналом 1 гривня продають за 60 тисяч: У чому її унікальність

п’ятниця, 3 лютий 2023, 17:59

В Україні виставили на продаж рідкісну монету номіналом 1 гривня. Її вартість складає 60 тисяч гривень або 1668,60 долара. Стало відомо, що унікальність грошового знака полягає у матеріалі, із якого вона виготовлена, передають Патріоти України. Лот пре...

В Україні змінили виплати для військових: Кому урізали доплати у 30 тисяч, а хто отримає 100 тисяч

п’ятниця, 3 лютий 2023, 16:27

Нові виплати згідно з новими правилами усі військові отримуватимуть вже з березня. Надбавок позбавлять службовців, які перебувають у тилу, передають Патріоти України. Йдеться про строковиків і курсантів ВВНЗ, а також офіцерів управлінь і штабів, розпов...