До дерев'яних багатоповерхівок можуть переселити росіян, які живуть в аварійних будинках. Загалом на території РФ таких будинків налічують близько 80 тисяч.
На території Російської Федерації можуть з'явитись дев'ятиповерхові будинки з дерева. Про це сказав міністр будівництва та ЖКГ Ірек Файзуллін під час парламентського діалогу в Раді Федерації, пише російське агентство "Интерфакс".
"Сьогодні у нас в експертизі Росії знаходиться документація вже на дев'ятиповерхові об'єкти, які, можливо, будуватимуть", — цитують журналісти чиновника.
Файзуллін стверджує, що наразі триває розробка нормативної бази для реалізації такого проєкту. За його словами, роботу буде завершено протягом 2023 року.
Як повідомляє "Фокус", за даними російського ЗМІ "Известия", уряд розглядає можливість переселення мешканців аварійних будинків у дерев'яні багатоповерхівки. Для стимуляції переїзду в подібні споруди влада може запровадити на них пільгову іпотеку.
У серпні минулого року у виданні також повідомили, що перший дерев'яний багатоквартирний будинок у РФ збудували у 2014 році у Тверській області. У 2022 році росіяни також завершили будівництво чотириповерхових дерев'яних будинків у Волгоградській області, які отримали назву ЖК "Соколики".
Про те, що росіян потрібно переселити з аварійних будинків у дерев'яні, також заявив президент Володимир Путін.
"Для цілої низки регіонів, для багатьох наших громадян, це може стати справді зручним, ефективним рішенням", — сказав Путін 10 лютого на нараді з питань розвитку лісопромислового комплексу.
За даними реєстру, на території Росії налічується близько 80 тисяч аварійних будинків, в яких мешкають 1,4 млн осіб. Найгірша ситуація у Карелії – там майже 4900 споруд в аварійному стані.
Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...
Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...