
Росія розпочала енергетичну війну проти Європи. Постачання газу урізали, щоб натиснути на європейську владу і домогтися санкційних поступок. Крім того, Кремль домагається дестабілізації економічної ситуації в країнах ЄС, сподіваючись, що це призведе і до політичної нестабільності. Проте план Кремля не матиме успіху, передають Патріоти України.
Про це заявив секретар РНБО України Олексій Данілов. Водночас, за його словами, українці бачать: європейські партнери, незважаючи на тиск, зберігають відданість "цінностям, а не цінам".
"Путін розпочав енергетичну війну проти Європи. Істотне (до 40%) скорочення поставок російського газу європейським країнам – цілеспрямована кампанія тиску та примус до поступок у питаннях зняття санкцій. Кремль ставить за мету затягнути енергетичний зашморг на економіці країн ЄС, що має призвести до різкого зростання цін, падіння рівня життя та, як наслідок, внутрішньополітичної дестабілізації", – зазначив Данілов.
Він упевнений, що на цьому тлі Європа має шанс позбутися залежності від Росії і більше ніколи не дозволяти будь-якій країні займати монопольне становище в критичних секторах економіки. "Позбувшись російської монополії, Європа зможе розірвати корупційні зв'язки, якими Кремль міцно пов'язав політичні еліти", – вважає секретар РНБО.
Також, за словами Данілова, російська влада нічого не навчилася з досвіду нацистів. "Війна на два фронти – це завжди шлях до поразки", – резюмував Данілов.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...