У ніч на понеділок Індія відправить до природного супутника Землі місію Chandrayaan-2 (Місячний корабель). Це друга після "Чандраян-1" автоматична міжпланетна станція для дослідження Місяця, зазначають Патріоти України.
Запуск ракети-носія важкого класу GSLV MkIII-M1 із загальним вантажем 3877 кг відбудеться 15 липня о 00:21 ночі за київським часом з космічного центру ім. Сатіша Дхавана на острові Шріхарікота в Бенгальській затоці.
11 років тому в рамках місії Chandrayaan-1 до Місяця доставили орбітальний модуль, який випустив ударний зонд. Отримані при його падінні дані використовують для м'якої посадки модуля місії Chandrayaan-2.
Апаратура Індійської організації космічних досліджень (ISRO) складається з орбітального модуля (2379 кг, 1 кВт), посадкового (тисячі чотиреста сімдесят один кг, 650 Вт), а також місяцеходу (27 кг, 50 Вт). Софт і техніка, стверджує влада країни, розроблені і зібрані в Індії.
У Німеччині розглядають можливість вилучення свого золотого запасу зі сховища в Нью-Йорку, через занепокоєння непередбачуваною політикою президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє The Telegraph, передають Патріоти України. Упродовж десятиліть Ні...
Однак з огляду на авторитет у світі і загальну компетенцію теперішньої команди Трампа, встигнути сторгуватись до того як вдарять мита на експорт продукції США у відповідь вкрай мало. Адже КНР вже анонсувала 30-відсоткові мита на американські товари. Пр...