Революція в світі електротранспорту: Китайці представили батарею з запасом ходу на мільйон кілометрів

Електрокарів стає все більше, і вони все більш досконалі. Великі учасники світових автомобільних ринків вже представили по кілька електричних моделей. Незабаром світ очікує справжній шквал новинок, повідомляють Патріоти України з посиланням на портал avtodream.

Запас ходу на одному заряді теж поступово збільшується. Наприклад, новий Mercedes EQS, який представлять найближчим часом отримати запас ходу в 770км. Однак в області виробництва автомобільних акумуляторів домінує Китай. В Європі електрокари китайського виробництва не користуються великим попитом. Найімовірніше, причиною цього став краш-тест, в якому автомобіль з Китаю просто розвалився на дві частини.

Європейські компанії сповнені рішучості в цьому питанні і мають намір налагодити власне виробництво батарей. Планується використовувати вдосконалені батареї з більш простих хімікатів.

Варто відзначити, що європейським компаніям поки далеко до китайських технологій. Китайська компанія BYD представила батарею для електрокара з неймовірним запасом ходу - мільйон кілометрів. Нова технологія отримала назву Blade Battery. Марка змінила формат упаковки осередків без необхідності в окремих модулях, тому упаковки стали більш щільними. Завдяки цьому технологія стала дешевше, а це безсумнівно вплине на ціну і вагу електричних моделей. Сьогодні, виробники електричних автомобілів змушені використовувати більше матеріалів, щоб належним чином захистити акумулятор і домогтися повністю герметичного корпусу.

Експерти відзначають, що термін служби цих батарей перевищить період експлуатації автомобілів. На момент пробігу в 250тис.км. батарея втрачає тільки близько 10% ємності.

Ціни на газ в Європі злетіли: Експерти розповіли, що буде з тарифами в Україні

вівторок, 18 травень 2021, 15:23

Ціни на газ в Європі б'ють рекорди, що може позначитися на українцях. Зокрема, ціни для споживачів в Україні прив'язані до вартості палива на європейських хабах, передають Патріоти України. При цьому з 1 травня вітчизняний ринок газу перейшов на нові п...

З архіву ПУ. 20 тисяч грн, соцпакет та жодних умов до кваліфікації: Яку роботу зараз пропонують українцям у Польщі

вівторок, 18 травень 2021, 14:00

Слід остерігатися тих, хто рекомендує всі документи оформляти вже після приїзду в Польщу або пропонує працювати нелегально. Наприкінці квітня 2020 року уряд України негласно заборонив українцям виїжджати на роботу до країн ЄС через світову ситуацію з п...