Робота для українських біженців у Польщі: Названо вакансії та зарплати, які пропонують без знання мови

Мільйони українських біженців поїхали до Польщі, яка залишається для них найближчою країною як територіально, так і за культурними аспектами. Наші співвітчизники шукають можливість працевлаштуватися та самостійно забезпечувати себе. 430 тисячам із них це вдалося. Названо вакансії та зарплати, на які можуть розраховувати приїжджі без знання мови, передають Патріоти України.

У Міграційній платформі EWL повідомили, що з другої половини вересня зацікавленість українських біженців у роботі зросла. Але масового напливу працівників поки що немає, незважаючи на критичну ситуацію в країні. У жовтні кількість виїздів до Польщі перевищила кількість повернень до України в середньому на 3-5 тисяч осіб на день.

Директор міжнародної рекрутації EWL Марцін Колодзейчик зазначив, що роботодавці мають різні вакансії для приїжджих. Основна частина біженців – українки з дітьми. Проте багато хто шукає не тимчасовий притулок, а місце для роботи.

"Ми помітили, що більше стало виїжджати жінок працездатного віку, які цікавляться вакансіями у європейських країнах. Вони їдуть саме працювати, а не в пошуку безпечного притулку, бо часто залишають дітей удома, щоб заробити. Найбільше жінок їде із центральної та західної України ", - зазначив Колодзейчик.
Українським біженцям без знання мови та досвіду роботи пропонують робочі вакансії. Їх найбільше у промисловому виробництві, e-commerce та сфері логістики. Можна знайти роботу в переробній, харчовій та автомобільній галузі.
"Це посильна для жінки праця, а її базовим умінням навчають на підприємстві. У середньому на простій фізичній роботі у Польщі зараз можна заробити 3,5-6 тисяч злотих на місяць (28-48 тисяч грн)", - пояснив експерт.

Хочуть дружити? У Білому домі розкрили нову причину, чому РФ немає у списку мит Трампа

понеділок, 7 квітень 2025, 10:56

Росію не занесли до списку мит, введених США, оскільки зараз тривають переговори з приводу російсько-української війни. Про це заявив директор Національної економічної ради Білого дому Кевін Хассетт, передають Патріоти України. "Очевидно, що переговори...

Почнуться проблеми: Українські біженці можуть втратити правовий статут у ЄС після перемир’я

понеділок, 7 квітень 2025, 10:27

Мільйони українських біженців можуть втратити свій правовий статус у ЄС після припинення бойових дій в Україні, оскільки наразі країни Євросоюзу не мають чіткого плану щодо тимчасового захисту утікачів від війни після досягнення перемир’я, передають Па...