Ротенберги потирають руки: Путін збирається побудувати у Криму ще один міст

Окрім того, напереродні туристичного сезону російський президент доручив збільшити кількість субсидованих авіаквитків до окупованого Сімферополя.
Ще один міст побудують у Севастополі. Фото: РБК.

Лідер країни-окупанта Володимир Путін вирішив продовжувати виділяти гроші для "соціально економічного розвитку" окупованого Криму. У Росії збираються виділити півострову ще 200 мільярдів рублів – і окупанти вже знають, як витратять ці гроші. У Севастополі окупанти планують побудувати ще один міст – цього разу через Севастопольську бухту – та рокаду. Про це пише російське видання "Комерсант", передають Патріоти України.

Окрім того, напереродні туристичного сезону російський президент доручив збільшити кількість субсидованих авіаквитків до окупованого Сімферополя. Також окупанти мають намір побудувати дорогу для південного автомобільного обходу Сімферополя.

Кошти на це у незаконної влади з'являться через можливе продовження так званої федеральної цільової програми соціально-економічного розвитку окупованого Криму і Севастополя до 2025 року. Зазначимо, очільник КремляВолодимир Путін заявляє, що залізничне сполучення через незаконний Кримський міст з'явиться у 2019 році. Він називає це ще однією можливістю "розвиватися". Б удівельники мосту стверджують, що поклали майже половину шляхів.

Чим небезпечний Кримський міст в окупованому Криму? Росія збудувала міст через Керченську протоку, відтак він з'єднує Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом (окупований Крим). Протяжність споруди становить 19 кілометрів. 15 травня 2018 року офіційно відкрили міст, запустивши рух по ньому. В окупантів часто виникають проблеми з мостом. Раніше він вже частково обвалився. Зокрема, на морській ділянці споруди один із залізничних прольотів нахилився та впав у воду.

У МінТОТ оприлюднили результати космічної зйомки, яка показала, що Кримський міст поступово зміщується. Одні об'єкти просідають зі швидкістю до 89 міліметрів за рік, інші – піднімаються зі швидкістю до 52 міліметрів у рік.

Основною причиною швидкого руйнування мосту є порушення усіх норм його будівництва, адже споруджували його нашвидкуруч і з порушеннями, зауважують експерти. Руйнація Кримського мосту може стати катастрофою не лише на рівні людських втрат, а й екологічною. Міст вже слугує неприродньою дамбою і шкодить екосистемі. Його падіння на рівні 35-метрової глибини взагалі може перекрити протоку. Проте, у Росії зазначають, що Кримський міст нібито "стоятиме вічно", а вся інформація про його руйнування є вигадками.

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...

В Україні хочуть автоматично арештовувати гроші боржників: Чого чекати

п’ятниця, 22 листопад 2024, 8:58

Народні депутати ухвалили в першому читанні законопроєкт № 9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження". "За" проголосував 271 нардеп. Серед норм документа – можливість автоматичного арешту коштів боржник...