"Для чіткішого розуміння концепції територій ризикованого ведення бізнесу і підвищеного соціального ризику. Підприємець у Харкові чи Дніпрі не має сплачувати таких самих податків, як підприємець у Мукачеві, Буковелі чи Львові. Працю найманого співробітника в Харкові чи Дніпрі не мають оподатковувати такими самими податками, як на спокійніших територіях", - пише у своєму блозі Олексій Кущ, передають Патріоти України.
"Обираючи, де зробити держзамовлення, держава має обирати території ринкового ведення бізнесу, хоча логіка замовника свідчить про зворотне. Гуманітарну допомогу місцевому населенню на територіях із підвищеним соціальним ризиком мають виробляти на місцевих підприємствах харчової промисловості й надавати людям за місцем.
Високий ризик можуть компенсувати лише низькими податками й дерегуляцією. Інакше бізнес втратить мотивацію до роботи на ризикових територіях. Усю систему економічного управління на таких територіях мають покласти на інвесторів. Держава має залишити собі лише функції оборони в межах військових адміністрацій. Для бізнесу – дерегуляція і мінімум податків. До кінця війни треба забути, що на цих територіях можна збирати такі самі податки, як на інших територіях із нижчим рівнем військових ризиків".
Більшість пенсіонерів звикли до того, що отримувати більшу пенсію можуть лише після чергової індексації виплат. Водночас виплати можуть зрости в ще одному випадку, повідомили у Пенсійному фонді України, передають Патріоти України. Йдеться про людей, як...
Хоча торгівельна війна з КНР, котру розпочав Трамп, наразі для її ініціатора проходить не дуже, все таки певні здобутки таки є. Apple Inc. планує перенести в Індію виробництво всіх iPhone для ринку США вже наступного року на тлі розпочатої Вашингтоном ...