Скільки платять українцям в Італії: Заробітчани розповіли про реальні суми

Українці в Італії заробляють не так вже й багато, якщо порівнювати з іншими європейськими країнами, - від 600 до 1000 євро. Про це, посилаючись на повідомлення Любові Маковецької у Facebook-спільноті "Українці в Італії", повідомляють Патріоти України.

Жінка почала підшукувати собі роботу після закінчення карантину й розмістила запит на вакансію, сподіваючись знайти заробіток на 1200 євро. Зазначається, що пропозицій роботи вона отримала мало, натомість викликала бурхливу реакцію людей, котрі заявили, що озвучена зарплата – це занадто мало.

"Багато роботодавців беруть на чорну роботу і недоплачують, хамсько використовуючи, не дають і не оплачують вихідні. Я на першій роботі в Венето працювала за 600 євро! Без вихідних. Це не нормально, але вибору в мене не було", – відповіла авторка посту.

У коментарях під ним багато співгромадян, які працюють в Італії, теж озвучили свої зарплати. Багато хто підкреслює, що робота заробітчан там оплачується не дуже добре, якщо порівнювати з іншими європейськими країнами.

"Треба радіти з того, що дають, бо скоро перестануть давати. Я працюю в Калабрії, в сім'ї три людини – 800 євро. А так дуже мало платять, ніхто не хоче робити контракт, зарплата 600-700 євро", – написала одна із українок.

Масштабний перерахунок пенсій за новими правилами: Наскільки реально зростуть виплати наступного року

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:50

В Україні в 2024-му проведуть перерахунок пенсій за новими правилами, використовуючи бальну систему. В той же час відсутність деяких даних визиває сумнів, наскільки реальним буде підвищення, передають Патріоти України. Видання відзначає, що востаннє ма...

Номіналом 5 та 10 гривень: НБУ ввів у обіг пам'ятні монети "Український борщ" (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 20:43

Національний банк ввів у обіг пам’ятну монету "Український борщ" номіналом 5 та 10 гривень. Про це йдеться на сайті НБУ, передають Патріоти України. "Пам’ятні монети "Український борщ" зроблено зі срібла та нейзильберу (...) Ми вважаємо своїм обов’язко...