Скрепи позеленіють від заздрощів: Американський вантажний робот став протитанковим (фото)

Передбачається, що завдяки бойовим роботам вдасться знизити втрати особового складу в небезпечних зонах.

Робот Titan з пусковою установкою Javelin. Фото: QinetiQ.

Американський підрозділ компанії QinetiQ розробив протитанкову версію свого вантажного гусеничного робота Titan. Як повідомляє Breaking Defense, апарат отримав дистанційно керовану турель з переносним протитанковим ракетним комплексом FGM-148 Javelin, передають Патріоти України.

Сьогодні військові багатьох країн світу зацікавлені в розробці декількох класів роботів. Вважається, що такі апарати дозволять збройним силам ефективніше виконувати бойові завдання. Крім того, передбачається, що завдяки бойовим роботам вдасться знизити втрати особового складу в небезпечних зонах.
Маса нової версії гусеничного робота Titan складає близько 1 тонни. Дистанційно керована турель поки оснащена тільки оптико-електронною системою, за допомогою якої оператор здатний виявляти цілі і наводити на них протитанкову ракету. Пускова установка на роботі поки одна.
У QinetiQ стверджують, що можуть розробити для нового робота бойовий модуль, здатний самостійно виявляти цілі і обстрілювати їх. Інші подробиці про розробку не уточнюються.
У липні поточного року Військово-технічний інститут Сербії завершив випробування перспективного наземного гусеничного робота Milos. У складі збройних сил Сербії нового робота планується використовувати в спеціальних операціях і для розвідки.
Milos має в довжину 1,7 метра, завширшки 0,8 метра і 0,9 метра у висоту. Апарат масою 620 кілограмів здатний розвивати швидкість до 7 кілометрів на годину. Робот створений за модульною схемою і комплектується бойовим модулем з кулеметом калібру 7,62 міліметра і боєзапасом на 500 патронів. Milos також може бути оснащений гранатометом калібру 40 міліметрів.

Європа такого не має: "Укрзалізниця" похвалилася модернізованим вагоном за 10 мільйонів (фото)

неділя, 15 вересень 2019, 22:17

В розвинених державах світу взагалі не уявляють, що таке плацкарт, пережиток 19 століття. На своїй сторінці у фейсбуці Укрзалізниця опублікувала низку цікавих фото модернізованого плацкартного вагону. Їх варто переглянути – хоча б для того, аби зрозумі...

Сигнал для ринку: В уряді оголосили, який курс долара закладають на 2020 рік

неділя, 15 вересень 2019, 20:24

Проект державного бюджету на 2020 рік розраховувався із урахуванням прогнозного курсу 28,2 грн/долар. Про це сьогодні на брифінгу розповіла глава Міністерства фінансів України Оксана Маркарова, зазначають Патріоти України. . Високопосадовець уточнила,...