На Вінниччині в рамках кампанії по боротьбі з незаконною торгівлею паливом були закриті 20 незаконних АЗС, відкриті 17 кримінальних проваджень та вилучено понад 30 тисяч тонн паливно-мастильних матеріалів. Про це рапортує сайт Вінницької ОДА, зазначають Патріоти України.
В рамках міжвідомчої регіональної групи з протидії нелегальному обігу пального представники різних відомств обговорили результати своєї роботи.
Так, прокурор Вінницької області Костянтин Меримерин заявив, що з початку оголошення кампанії в області зареєстровано 20 АЗС, які незаконно здійснювали свою діяльність.
“Нами було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань 17 кримінальних проваджень за вказаними фактами, в ході яких проведено 22 обшуки. Демонтовано дев’ять АЗС. При цьому, з незаконного обігу вилучено понад 6 тисяч літрів скрапленого газу та близько 30 тисяч літрів дизельного палива”, – зазначив Костянтин Меримерин.
В. о. начальника Державної фіскальної служби у Вінницькій області Олег Мартинюк зазначив, що за 2019 рік провели 43 перевірки, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму – 15 мільйонів гривень. Проте досі немає жодного судового рішення щодо отримання фінансових санкцій.
За словами начальника Національної поліції в області Юрія Педоса, у боротьбі з незаконною торгівлею паливом беруть участь патрульні поліцейські та групи швидкого реагування.
“Так, на території області було залучено майже сотню екіпажів ДБР, які, виявляючи такі факти, оперативно повідомляють про це, а також забезпечують охорону громадського порядку під час демонтажу незаконних АЗС”, – сказав Юрій Педос.
Глава області Владислав Скальський оголосив безкомпромісне зупинення незаконної торгівлі паливом. Він також заявив, що звернувся до начальника Генштабу і Міністру оборони, щоб налагодити співпрацю з військовими.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...