В Україні запроваджено фінансовий моніторинг. Причому його способи дедалі більше вдосконалюються. Внаслідок цього моніторингу нерідко блокують банківські картки громадян, передають Патріоти України.
Однак у деяких випадках блокування картки можна уникнути. Варто лише дотримуватись певних правил здійснення банківських переказів. Отже, як обійти фінансовий моніторинг та уникнути блокування банківської картки, розповіло видання gsminfo.
Банківську картку можуть заблокувати з двох причин: або на вимогу судовиконавця на виконання рішення суду, або внаслідок фінмоніторингу. Що стосується першої причини, то вона значно зрозуміліша і, як не дивно, виправити її легше. Варто лише погасити борг, і картку буде розблоковано.
А от що стосується фінансового моніторингу, то з цим значно важче. Іноді банкіри самі не можуть пояснити, чому система заблокувала картку тому чи іншому клієнту. Просто якісь фінансові операції видались системі підозрілою, і вона вирішила заблокувати рахунок. Причому розблокувати його буде важко і в більшості випадків неможливо. А отже – "плакали" ваші грошики, які прийшли вам на картку, вони так і зависнуть там.
Та все ж, у деяких випадках можна обійти систему фінансового моніторингу та уникнути блокування картки. Треба лише дотримуватись деяких порад. Вони, звісно, не панацея від блокування, та все ж збільшать ваші шанси на вільне використання грошей зі своєї картки.
Отже, що слід, і чого не слід робити власнику картки
Ніколи не жартуйте з системою. Адже фінмоніторинг здійснює не людина, а комп'ютерна програма, яка зовсім не "заточена" під жарти. Отже не варто у графі "Призначення платежу" писати щось на зразок "виводжу крипту" або "даю хабар".
Не пишіть також, що ви платите "за квартиру", або "повертаєте борг". Це буде однозначно розтлумачено як спроба легалізувати тіньові доходи. До речі, у цьому випадку, найімовірніше, картку заблокують тому, кому ви пересилаєте гроші.
Намагайтеся якомога рідше відправляти гроші без підпису. Це також видається системі підозрілим. Але якщо вже так сталося, і картку вам заблокували, то спробуйте усе ж дізнатися в банку причину і добитись розблокування. Але дуже не сподівайтесь ні на перше, ні на друге. Ймовірно, що ваші заблоковані на картці гроші пропадуть, а вам доведеться шукати інший банк. І то не факт, що його вдасться знайти. Адже сьогодні усі банки зобов'язують до проведення фінансового моніторингу
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі 1 300 грн, а від 1 вересня сума збільшиться до 2 600 грн. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України №1286, передають Патріоти України....
В енергосистемі зберігається значний дефіцит, і ситуація в ній змінюється - можливі зміни в застосуванні заходів обмеження світла. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго", передають Патріоти України. Зазначається, що зараз українська енергосистема...