КНР визначив Україну в якості пріоритету своєї бізнес-активності. Китай активно вкладається в український агробізнес. Однак ніхто з країн-партнерів Піднебесної не піднявся завдяки китайским інвестиціям "з колін", попереджають економісти.

Найбільшим імпортером українського зерна зараз є Китай, повідомляється на сайті Української зернової асоціації 22 січня, зазначають Патріоти України.
У 2019 і 2020 роках загальний експорт зернових України в Китай склав 6,3 мільйона тонн, а в період з липня 2020 року січня 2021 року - вже 6,9 мільйона тонн, повідомив в. о. виконавчого директора асоціації Сергій Іващенко.
У грошовому вираженні експорт зерна в КНР в 2020 році склав 1,87 мільярда доларів. Іващенко зазначив, що для подальшого поглиблення співпраці та торгівлі країнам необхідно переглянути фітосанітарний протокол на ячмінь і домовитися про доступ української пшениці та інших культур на ринок Китаю.
За 2020 рік Україна зібрала врожай в 65 мільйонів тонн зерна, що майже на десять мільйонів тонн менше, ніж в минулому. Це також найнижчий показник за три роки.
З 1 травня 2025 року більшість українців отримають субсидії на неопалювальний сезон автоматично, без додаткових заяв. Проте у разі змін у складі домогосподарства чи при оренді житла необхідно протягом 30 днів звернутися до Пенсійного фонду (ПФУ) для пе...
Більшість українських біженців не планують повертатися в Україну після війни, зокрема через негативне ставлення в соціальних мережах та невизначеність ситуації вдома. Лише третина з мільйонів біженців має намір повернутися. Про це заявив гендиректор Ки...