КНР визначив Україну в якості пріоритету своєї бізнес-активності. Китай активно вкладається в український агробізнес. Однак ніхто з країн-партнерів Піднебесної не піднявся завдяки китайским інвестиціям "з колін", попереджають економісти.
Найбільшим імпортером українського зерна зараз є Китай, повідомляється на сайті Української зернової асоціації 22 січня, зазначають Патріоти України.
У 2019 і 2020 роках загальний експорт зернових України в Китай склав 6,3 мільйона тонн, а в період з липня 2020 року січня 2021 року - вже 6,9 мільйона тонн, повідомив в. о. виконавчого директора асоціації Сергій Іващенко.
У грошовому вираженні експорт зерна в КНР в 2020 році склав 1,87 мільярда доларів. Іващенко зазначив, що для подальшого поглиблення співпраці та торгівлі країнам необхідно переглянути фітосанітарний протокол на ячмінь і домовитися про доступ української пшениці та інших культур на ринок Китаю.
За 2020 рік Україна зібрала врожай в 65 мільйонів тонн зерна, що майже на десять мільйонів тонн менше, ніж в минулому. Це також найнижчий показник за три роки.
Народні депутати ухвалили в першому читанні законопроєкт № 9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження". "За" проголосував 271 нардеп. Серед норм документа – можливість автоматичного арешту коштів боржник...
Падіння цін на нафту і період надлишкової пропозиції, що насувається, можуть створити ідеальну можливість для посилення санкцій щодо російських поставок до такого ступеня, що вони фактично почнуть бити по кишені Кремля, передають Патріоти України з по...