Стратегічне партнерство з непередбачуваними наслідками: ​Китай став головним імпортером українського зерна

КНР визначив Україну в якості пріоритету своєї бізнес-активності. Китай активно вкладається в український агробізнес. Однак ніхто з країн-партнерів Піднебесної не піднявся завдяки китайским інвестиціям "з колін", попереджають економісти.

Найбільшим імпортером українського зерна зараз є Китай, повідомляється на сайті Української зернової асоціації 22 січня, зазначають Патріоти України.

У 2019 і 2020 роках загальний експорт зернових України в Китай склав 6,3 мільйона тонн, а в період з липня 2020 року січня 2021 року - вже 6,9 мільйона тонн, повідомив в. о. виконавчого директора асоціації Сергій Іващенко.
У грошовому вираженні експорт зерна в КНР в 2020 році склав 1,87 мільярда доларів. Іващенко зазначив, що для подальшого поглиблення співпраці та торгівлі країнам необхідно переглянути фітосанітарний протокол на ячмінь і домовитися про доступ української пшениці та інших культур на ринок Китаю.
За 2020 рік Україна зібрала врожай в 65 мільйонів тонн зерна, що майже на десять мільйонів тонн менше, ніж в минулому. Це також найнижчий показник за три роки.

Буде удар! Німеччина планує скоротити базову соцвиплату - що очікувати українським біженцям

четвер, 3 квітень 2025, 7:50

У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...

Хтось отримав менше за обіцяне, а хтось не отримав нічого: Що дала березнева індексація пенсій в Україні

четвер, 3 квітень 2025, 7:44

Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...