КНР визначив Україну в якості пріоритету своєї бізнес-активності. Китай активно вкладається в український агробізнес. Однак ніхто з країн-партнерів Піднебесної не піднявся завдяки китайским інвестиціям "з колін", попереджають економісти.

Найбільшим імпортером українського зерна зараз є Китай, повідомляється на сайті Української зернової асоціації 22 січня, зазначають Патріоти України.
У 2019 і 2020 роках загальний експорт зернових України в Китай склав 6,3 мільйона тонн, а в період з липня 2020 року січня 2021 року - вже 6,9 мільйона тонн, повідомив в. о. виконавчого директора асоціації Сергій Іващенко.
У грошовому вираженні експорт зерна в КНР в 2020 році склав 1,87 мільярда доларів. Іващенко зазначив, що для подальшого поглиблення співпраці та торгівлі країнам необхідно переглянути фітосанітарний протокол на ячмінь і домовитися про доступ української пшениці та інших культур на ринок Китаю.
За 2020 рік Україна зібрала врожай в 65 мільйонів тонн зерна, що майже на десять мільйонів тонн менше, ніж в минулому. Це також найнижчий показник за три роки.
В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...