На базі Миротворчого центру миротворчості та безпеки представники Наукового центру Сухопутних військ Національної академії імені гетьмана Петра Сагайдачного почали тестування системи кругового огляду з елементами доповненої реальності. Land Platform Modernization Kit (LPMK), встановленої на БТР-4Е. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "АрміяInform".
За словами керівника компанії Limpid Armor Inc. (розробника системи - прим. ДЕ) Михайла Гречухіна , БТР-4Е, на якому встановлена система, обрано невипадково. Це найсучасніша українська бойова техніка, яка підпадає під програму подальшої модернізації - аж до повної роботизації.
Це перший етап інтеграції, де ми допомагаємо механіку-водію отримувати всю інформацію про машину і навколишню обстановку за допомогою новітніх технологій. На другому етапі виноситимемо оператора за межі техніки. Тобто створимо систему дистанційного керування. Третій етап - повноцінна роботизація машини, - зазначив Михайло Гречухін.
Думкою про інноваційну вітчизняну систему поділилися і науковці, які випробовують її в реальній обстановці. Фірма впровадила концепцію так званої Прозорої броні. Залежно від повороту голови (шолому), військові бачать потрібну їм ділянку місцевості. Час оновлення інформації до 2 мілісекунд! Компанія впровадила і функцію розпізнавання 14 типових цілей, чого дуже бракувало. І ще з найголовнішого: систему можна застосувати у нічних умовах. Камери дуже чутливі й забезпечують видимість навіть за вимкнених фар. Так можна приховано здійснити марш або іншу задачу, - поділився науковий співробітник науково-дослідного відділу Наукового центру Сухопутних військ працівник ЗСУ Володимир Мочерад.
Технологія дозволяє інтеграцію у всі існуючі бойові модулі. Підхоплює відео з тепловізорів у башті тощо, - додав він. Варто зазначити, що компанія Limpid Armor Inc. надала ЗСУ свою систему безкоштовно. Систему, яку встановили на цей бронетранспортер (БТР-4Е) для тестування, залишаємо для наших Збройних Сил в рамках нашої корпоративної соціальної відповідальності. Є змога іще безкоштовно встановити такі системи на певну кількість броньованих машин - всього до п`яти одиниць. Надалі спілкуватимемося про комерційну співпрацю, - додав Михайло Гречухін.
Хоча торгівельна війна з КНР, котру розпочав Трамп, наразі для її ініціатора проходить не дуже, все таки певні здобутки таки є. Apple Inc. планує перенести в Індію виробництво всіх iPhone для ринку США вже наступного року на тлі розпочатої Вашингтоном ...
Шахраї, щоб заволодіти грошима громадян або отримати доступ до їхніх персональних даних, використовують різні «чутливі теми» для людей, в тому числі й тему війни, передають Патріоти України. Зокрема, власникам карток «ПриватБанку» аферисти повідомляють...