"Це більше схоже на змову": Українці відреагували на відмову великих АЗС продавати бензин - влаштували шантаж

Думки українців щодо рішення мережі АЗС ОККО і WOG перестати продавати бензин преміальних марок розділилися. Одні вважаю, що винен у всьому Кабмін, який штучно обмежив ціни і створив тим самим умови, при яких бізнес міг працювати тільки собі в збиток. Інші ж користувачі впевнені: синхронне оголошення двох великих компаній більше схоже на змову, а паливо можна купити і у їхніх конкурентів, передають Патріоти України.

У мережі Facebook розмістили сотні коментарів щодо ситуації на ринку палива. "Повністю підтримують рішення уряду. Досить їм прибутку буде, а надприбутки і монопольны змовами час припиняти", – пише українців Віктор Романчук.

Віктор Флінертний впевнений, що найкращий регулятор – конкуренція. А будь-яке штучне стримування цін призведе лише до негативних наслідків. "Найкращий регулятор – конкуренція. Ці ж однією рукою прибирають конкурентів (я фигею від плакатів типу" заправівся бодягою ...."), а другою намагаються знизити ціну тупорилим регулюванням націнки. Країна неляканих ідіотів", – пише українець.

Інші ж нагадують, що подібне регулювання вже було в 2005-му. Тоді заборонили неконтрольовано підвищувати ціни на м'ясо і цукор і це призвело до дефіциту. "Державне регулювання нічим хорошим не закінчується", – впевнений користувач Facebook Дмитро.

Ігор Мельничук же впевнений, що ситуація, що склалася, більше нагадує змову великих гравців ринку. "На відміну від цих двох мереж АЗС пальним торгують і інші мережі з цінником менше до 20%. Наприклад, в мережі UPG пропонуються ті ж продукти на 5-6 грн дешевше", – пише Мельничук.

Зарплати в СРСР і зараз: різниця в цінах вас сильно здивує

понеділок, 14 червень 2021, 17:15

Про зарплати в СРСР ходять вже легенди й форуми рясніють інформацією про те, що радянські громадяни могли купити все що завгодно. Однак насправді це було не так. Про це розповів відомий блогер Максим Мирович у своїй публікації про СРСР, передають Патр...

Бо вдома не цінують? Скільки українці можуть заробити на зборі ягід у Польщі

понеділок, 14 червень 2021, 16:44

Українські заробітчани дуже часто вибирають Польщу для місця заробітку і житла. Зараз стали відомі зарплати для робітників на збірці ягід. Це суми від 800 до 1200 доларів на місяць. Про це повідомляє видання UBR, передають Патріоти України. "За збір я...