
Думки українців щодо рішення мережі АЗС ОККО і WOG перестати продавати бензин преміальних марок розділилися. Одні вважаю, що винен у всьому Кабмін, який штучно обмежив ціни і створив тим самим умови, при яких бізнес міг працювати тільки собі в збиток. Інші ж користувачі впевнені: синхронне оголошення двох великих компаній більше схоже на змову, а паливо можна купити і у їхніх конкурентів, передають Патріоти України.
У мережі Facebook розмістили сотні коментарів щодо ситуації на ринку палива. "Повністю підтримують рішення уряду. Досить їм прибутку буде, а надприбутки і монопольны змовами час припиняти", – пише українців Віктор Романчук.



Віктор Флінертний впевнений, що найкращий регулятор – конкуренція. А будь-яке штучне стримування цін призведе лише до негативних наслідків. "Найкращий регулятор – конкуренція. Ці ж однією рукою прибирають конкурентів (я фигею від плакатів типу" заправівся бодягою ...."), а другою намагаються знизити ціну тупорилим регулюванням націнки. Країна неляканих ідіотів", – пише українець.
Інші ж нагадують, що подібне регулювання вже було в 2005-му. Тоді заборонили неконтрольовано підвищувати ціни на м'ясо і цукор і це призвело до дефіциту. "Державне регулювання нічим хорошим не закінчується", – впевнений користувач Facebook Дмитро.





Ігор Мельничук же впевнений, що ситуація, що склалася, більше нагадує змову великих гравців ринку. "На відміну від цих двох мереж АЗС пальним торгують і інші мережі з цінником менше до 20%. Наприклад, в мережі UPG пропонуються ті ж продукти на 5-6 грн дешевше", – пише Мельничук.
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...
Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...