Громадяни 78 країн відкрили бізнес в Україні минулоріч. Найчастіше реєстрували компанії громадяни Туреччини, Польщі та США. Про це йдеться у дослідженні Опендатабот, передають Патріоти України.
Так, понад 1,1 тис. нових компаній з іноземними власниками було зареєстровано у 2024 році за даними Єдиного державного реєстру. Це на 24,2% менше, ніж у 2023 році.
фото: Опендатабот
Загалом, громадяни 78 країн відкрили бізнес в Україні минулоріч. Найчастіше реєстрували компанії громадяни Туреччини – 201 бізнес. Наслідують громадяни Польщі – 90 компаній та США – 89 бізнесів.
фото: Опендатабот
Майже половина нових іноземних компаній зосереджені в Києві – 542 (48.9%). Також популярними регіонами стали Львівщина – 137 компаній (12.4%) та Одещина – 122 компанії (11%).
фото: Опендатабот
Найчастіше іноземні компанії займаються оптовою торгівлею (255 компаній, 23%), комп’ютерним програмуванням (109 компаній, 9.8%) та операціями з нерухомістю (86 компаній, 7.8%).
фото: Опендатабот
Серед новостворених компаній минулоріч, найбільший статутний капітал має ТОВ «Двл Укр» із Києва. Її кінцевий бенефіціар — громадянин Франції, а сума статутного капіталу склала 1,18 млрд гривень. У топі також ТОВ «Трейд Солюшинз» (456,7 млн грн) та ТОВ «ДК Київ Аутлет» (335,6 млн грн), власником яких є громадянин Чехії.
Українцям слід перевіряти газові лічильники, щоб гарантувати точний облік спожитого газу, уникнути переплат та вчасно виявити технічні несправності. Повірка здійснюється періодично залежно від типу лічильника, а всі витрати покриває Оператор газорозпод...
В експертному середовищі вважають, що в короткій перспективі долар виглядає більш привабливою валютою для переведення в неї заощаджень, ніж євро. Річ у тім, що нині американська валюта має перспективи посилення, а отже, є більш надійною та прибутковою,...