"Європа з разючою точністю повторює американський сценарій, а дві найбільші економіки (США та ЄС) все більше перетворюються на "макроекономічних сіамських близнюків", що саме собою не так уже й погано, якби тільки не розганяти по спільному тілу ті самі економічні бацили", - пише у своєму блозі Роман Комиза, співзасновник Center for Economic Integration and Sustainable Development, передають Патріоти України. і продовжує:
"До речі, на тлі цих процесів співвідношення долара до євро в останні кілька місяців неухильно прагне "одиниці", що, на мій погляд, є правильним. У перспективі курс 1:1 (при незначних поточних відхиленнях) на цьому етапі був би найбільш адекватним та ефективним в умовах нового часу, який я назвав би "перехідними періодом" на вході в глобальну рецесію.
Питання про рецесію вже не стоїть. Інтрига полягає тільки в тому, яким буде цей вхід: глибоким і затяжним чи пройдемо швидко та дотично. Ключовий фактор у цьому — ціни на нафту. Нафта і слідом за нею ціни на всі вуглеводні й інші похідні продукти енергетики є основним компонентом подальшого зростання інфляції долара та євро.
Якщо спільними зусиллями Америки та союзників вдасться утримати нафту в межах $100 за барель (+/-10-20%), рецесію, швидше за все, пройдемо дотично. Якщо піде вище і надовго — все може бути дуже сумно та мало передбачувано. Ласкаво просимо до рецесії".
Ярослав Романюк, який очолював Верховний суд до 2017-го, в 2023-му у своїй декларації показав пенсію в розмірі 2 млн 937 тис. грн за рік. Тобто щомісячно він отримував від ПФУ 244,7 тис. грн. Однак Романюк вважав, що такий розмір пенсії порушує його пр...
Чудова страва для холодного осіннього дня – гороховий суп, передають Патріоти України. Крім того, горох є важливою частиною збалансованого харчування. Фахівці рекомендують готувати різні страви на основі цього смачного, корисного та бюджетного продукту...