Громадяни України нерідко стикаються із ситуацією, коли банк без пояснення причин списує гроші з платіжної картки. Запити на підтвердження транзакції при цьому не надходять. Щоб повернути гроші назад на рахунок, необхідно з'ясувати причину списання банком коштів, зазначають Патріоти України.
Як розповів аналітик TeleTrade Сергій Родлер, фінустанова не може безпідставно провести транзакцію. Наприклад, автоматичне списання коштів із платіжної картки банк може здійснити на запит державних виконавців, якщо власник картки накопичив борги з оплати комунальних послуг.
"Якщо раніше під подібну процедуру могли потрапити лише боржники за аліментами, то зараз усі, хто включений до Реєстру боржників з ЖКГ, штрафів, мають заборгованість за кредитом та невиплату зарплати працівникам", – пояснив експерт.
Важливо також розуміти, що повернути гроші у цьому випадку не вдасться. До того ж, сума списання перевищуватиме заборгованість або штраф, оскільки до неї будуть включені всі виконавчі витрати, збори та, звичайно ж, пеня
Списати кошти з рахунку банк може в рахунок оплати послуг як сторонніх організацій, так і самої фінустанови. Ці гроші теж не підлягають поверненню власникам платіжних та кредитних карток.Пропадати гроші з карток клієнтів українських банків можуть через злочинні дії шахраїв. Жертвам подібних фінансових злочинів рекомендують одразу після виявлення зникнення коштів заблокувати картку, звернутися до банку та правоохоронних органів. Важливо також розповсюдити інформацію про випадок шахрайства на всіх доступних онлайн-майданчиках – у соцмережах, месенджерах, різних чатах. Чим більший резонанс викликає історія неправомірного списання коштів, тим більше шансів, що їх повернуть законному власнику.
На жаль, але в більшості випадків банк довго перевіряє факт списання грошей з рахунку заявника, а потім відмовляє у поверненні на підставі того, що клієнт допустив порушення правил – повідомив стороннім особам логін та пароль для входу в особистий кабінет інтернет-банкінгу, пін-код пластикової карти тощо.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...