Це варто знати! Чому "ПриватБанк" може блокувати картки клієнтам, які старші за 45 років - розʼяснення

Останнім часом клієнти ПриватБанку скаржаться, що фінустанова блокує рахунки з різних причин. Зокрема, може призупинити банківські послуги клієнтам, яким виповнилося 45 років. Жінка, яка потрапила у таку ситуацію, розповіла про свої поневіряння, пов'язані з блокуванням рахунку. Про це йдеться на порталі "Мінфін", передають Патріоти України.

Клієнтка розповіла, що банк надіслав їй форму для актуалізації даних після того, як їй виповнилося 45 років. Як з'ясувалося, клієнтам після 45 потрібно пройти таку процедуру, оновивши у банку своє фото та вказавши актуальні дані. Інакше якщо цього не зробити, то рахунки їм заблокують.

Жінка заповнила все, що потрібно у формі, проте ПриватБанк відмовив їй в актуалізації. "Я вдруге відправила форму актуалізації, цього разу відмову, бо дуже великі поля у фото з документами. Тоді я пішла у відділення ПриватБанку на пр. Л.Українки, 55 Дніпро", – ділиться жінка.

Але й особистий візит до банку не допоміг їй актуалізувати свої дані. Після того, як менеджер банку ще раз її сфотографувала та особисто заповнила форму, система знову відповіла відмовою.

ПриватБанк зробив заяву з приводу блокування рахунків клієнтам віком від 45 років. "Знову відмова через те, що адреса реєстрації не збігається з адресою в базі ПриватБанку. Як мені пройти актуалізацію без цих проблем?" – звертається із запитанням клієнтка, яка вже витратила чимало свого часу та нервів на, здавалося б, дріб'язкову процедуру.

У фінустанові відповіли так: "Якщо при введенні даних під час актуалізації вказати адресу реєстрації, відмінну від того, що вказано у паспорті, фото якого було прикріплено, актуалізація не буде коректною. Для успішної актуалізації даних необхідно вказувати актуальні та коректні дані, які збігаються з даними в паспорті.

Зазначимо, що фото документа має бути чітким (бажано при хорошому освітленні), текст читабельним, повинні бути видно всі поля та написи на розвороті документа. У разі виникнення питань ви можете звернутися до онлайн підтримки на нашому сайті pb.ua або в Приват24 – наші фахівці будуть раді допомогти".

Новий удар по кишені! У Кабміні хочуть підвищити ПДВ та військовий збір, - Forbes

четвер, 23 травень 2024, 10:50

Міністерство фінансів працює над законопроєктом щодо підвищення податків. Зміни стосуються ПДВ та військового збору. Про це пише Forbes з посиланням на джерела. Повідомляється, що військовий збір можуть підвищити від 1,5% до 5%. Таку ж ставку можуть за...

План не пройшов: Українку через суд змусили доплатити за електроенергію 36 тис. грн

четвер, 23 травень 2024, 10:45

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області зобов'язав клієнтку "Миколаївобленерго" доплатити за електроенергію 33 180 грн, а також додатково заплатити 3 тис. грн військового збору. Про це йдеться в рішенні суду, опублікованому в Реєстрі суд...