Останнім часом клієнти ПриватБанку скаржаться, що фінустанова блокує рахунки з різних причин. Зокрема, може призупинити банківські послуги клієнтам, яким виповнилося 45 років. Жінка, яка потрапила у таку ситуацію, розповіла про свої поневіряння, пов'язані з блокуванням рахунку. Про це йдеться на порталі "Мінфін", передають Патріоти України.
Клієнтка розповіла, що банк надіслав їй форму для актуалізації даних після того, як їй виповнилося 45 років. Як з'ясувалося, клієнтам після 45 потрібно пройти таку процедуру, оновивши у банку своє фото та вказавши актуальні дані. Інакше якщо цього не зробити, то рахунки їм заблокують.
Жінка заповнила все, що потрібно у формі, проте ПриватБанк відмовив їй в актуалізації. "Я вдруге відправила форму актуалізації, цього разу відмову, бо дуже великі поля у фото з документами. Тоді я пішла у відділення ПриватБанку на пр. Л.Українки, 55 Дніпро", – ділиться жінка.
Але й особистий візит до банку не допоміг їй актуалізувати свої дані. Після того, як менеджер банку ще раз її сфотографувала та особисто заповнила форму, система знову відповіла відмовою.
ПриватБанк зробив заяву з приводу блокування рахунків клієнтам віком від 45 років. "Знову відмова через те, що адреса реєстрації не збігається з адресою в базі ПриватБанку. Як мені пройти актуалізацію без цих проблем?" – звертається із запитанням клієнтка, яка вже витратила чимало свого часу та нервів на, здавалося б, дріб'язкову процедуру.
У фінустанові відповіли так: "Якщо при введенні даних під час актуалізації вказати адресу реєстрації, відмінну від того, що вказано у паспорті, фото якого було прикріплено, актуалізація не буде коректною. Для успішної актуалізації даних необхідно вказувати актуальні та коректні дані, які збігаються з даними в паспорті.
Зазначимо, що фото документа має бути чітким (бажано при хорошому освітленні), текст читабельним, повинні бути видно всі поля та написи на розвороті документа. У разі виникнення питань ви можете звернутися до онлайн підтримки на нашому сайті pb.ua або в Приват24 – наші фахівці будуть раді допомогти".
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...