Цікаві особливості імпортозаміщення: У Росії замінили звичайне мило гнойовим

Посилення санкцій проти РФ і вихід з російського ринку багатьох світових брендів стимулював росіян використовувати вітчизняну продукцію, яка часом здається доволі абсурдною. Так, наприклад, у Росії став набирати популярності незвичайний засіб особистої гігієни – гнойове мило. Його виготовляють із топленої олії та мильної основи, а головним інгредієнтом є коров'ячі екскременти. Вартість такого "ароматного задоволення" – 350 рублів (близько 134 гривні). Про це повідомляється на сторінці бренду в Instagram, передають Патріоти України.

Крім того, за 600 рублів (близько 229 гривень) споживачі можуть випробувати так звану гомутру. Це дистильована сеча альпійських корів. Продукцію називають панацеєю від усіх недуг, яка нібито здатна вилікувати як тілесні, так і розумові хвороби.

В асортименті можна зустріти і гнойовий порошок. Його вартість – 200 рублів (76 гривень). Повідомляється, що такий продукт необхідно використовувати при пранні або прибиранні приміщень, а його головна задача – "прибирати негативну та чужу енергетику".

"Коров'ячий гній очищає тонке тіло від негативних інформаційних впливів. Він збільшує розумову працездатність. У стародавніх школах підлогу намазували гноєм. А ви можете просто помити підлогу і протерти робоче місце водою з гноєм", – радять на сторінці.

Що ж до гнойового мила, то, за словами виробника, ним варто вмивати обличчя, а також мити руки дітям, а до специфічного запаху з часом можна звикнути. Найсмішніше, що багато росіян вважають косметику та засоби гігієни з коров'ячого гною – чудовим варіантом імпортозаміщення.


Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...