Ціни на АЗС обваляться: Експерт розповів, коли чекати 40 грн за літр бензину

Для державної мережі АЗС, яку "Нафтогазу" дали завдання створити, компанія зможе закуповувати бензин за більш вигідною ціною за рахунок опту. Про це заявив головний редактор спеціалізованого видання Нафторинок Олександр Сіренко в коментарі виданню UBR, передають Патріоти України.

Разом з тим він звернув увагу на те, що, у НАКу є перевага у вигляді значного фінансового ресурсу. Це означає, що Нафтогаз може забронювати танкер з пальним в 30 тис.тонн і додати до ціни всього два долари на тонну, умовно. Так що якщо національна мережа АЗС запрацює, ціни на пальне там дійсно можуть бути нижче, ніж на інших заправках. Однак у нинішніх умовах літр бензину А-95 не може коштувати менше 40 гривень за літр.

Паливна криза в Україні

В Україні в останній тиждень квітня виник дефіцит пального на АЗС. З метою вирішити питання його дефіциту 29 квітня уряд підвищив граничні ціни на бензин і дизельне паливо на 40-43%. Станом на 16 травня в мережах АЗС середня ціна на бензин А-95 становила 40,12 грн/л, дизпаливо – 43,25 грн/л.

17 травня уряд призупинив цінове регулювання на ринку палива. За оцінками Кабміну, після цього рішення очікувані граничні ціни на дизельне паливо будуть не вище 58 грн за літр, а ціни на бензин – не вище 52 грн за літр.

Підвищення неминуче? Стало відомо, як зростуть платіжки за світло з новим тарифом на електроенергію

неділя, 28 травень 2023, 11:30

В Україні, ймовірно, вже з 1 червня буде новий тариф на електроенергію для побутових споживачів. Він буде єдиним для всіх, без диференціації за обсягами споживання. Експерти вже порахували, як зміняться платіжки за світло з новим тарифом. Про це написа...

Українці масово скаржаться на блокування рахунків: Як вчинити боржнику, щоб не залишитись без грошей

неділя, 28 травень 2023, 9:42

Українцям почали масово блокувати рахунки за борги. Багато громадян, які заборгували за кредитами, комунальними платежами або не сплатили штрафи, після блокування рахунків опинились абсолютно без грошей. Люди скаржаться, що їм немає на що жити, передаю...