Ціни на АЗС обваляться: Експерт розповів, коли чекати 40 грн за літр бензину

Для державної мережі АЗС, яку "Нафтогазу" дали завдання створити, компанія зможе закуповувати бензин за більш вигідною ціною за рахунок опту. Про це заявив головний редактор спеціалізованого видання Нафторинок Олександр Сіренко в коментарі виданню UBR, передають Патріоти України.

Разом з тим він звернув увагу на те, що, у НАКу є перевага у вигляді значного фінансового ресурсу. Це означає, що Нафтогаз може забронювати танкер з пальним в 30 тис.тонн і додати до ціни всього два долари на тонну, умовно. Так що якщо національна мережа АЗС запрацює, ціни на пальне там дійсно можуть бути нижче, ніж на інших заправках. Однак у нинішніх умовах літр бензину А-95 не може коштувати менше 40 гривень за літр.

Паливна криза в Україні

В Україні в останній тиждень квітня виник дефіцит пального на АЗС. З метою вирішити питання його дефіциту 29 квітня уряд підвищив граничні ціни на бензин і дизельне паливо на 40-43%. Станом на 16 травня в мережах АЗС середня ціна на бензин А-95 становила 40,12 грн/л, дизпаливо – 43,25 грн/л.

17 травня уряд призупинив цінове регулювання на ринку палива. За оцінками Кабміну, після цього рішення очікувані граничні ціни на дизельне паливо будуть не вище 58 грн за літр, а ціни на бензин – не вище 52 грн за літр.

Вибухи в Ірані: чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Буде удар по кишені: Vodafone підвищує тарифи та вводить плату за використання Telegram, названо дату

неділя, 5 лютий 2023, 9:47

Мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити тарифи на зв'язок, а також ввести плату за використання популярного месенджера Telegram. Зміни чекають на абонентів з 10 лютого.Йдеться про тарифні плани, які можна підключити за умов передоплати. Контрактн...