Ціни на нафту у понеділок, 24 жовтня, падають попри зростання попиту на енергоресурси в Китаї.
Bloomberg зазначає, що тиск на ринок продовжує чинити зміцнення долара, а також побоювання щодо спаду у світовій економіці внаслідок швидкого посилення грошово-кредитної політики світовими центробанками.
Вартість грудневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:15 за київським часом у понеділок складає 92,87 за дол/барель, що на 0,63 дол (0,67%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у п'ятницю ці контракти здорожчали на 1,12 дол (1,2%), до 93,5 за дол/барель.
Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася на цей час на 0,6 дол (0,71%), до 84,45 дол/барель. На час закриття попередніх торгів вартість цих контрактів збільшилася на дол 0,54 (0,6%), до 85,05 дол/барель.
За підсумками минулого тижня Brent здорожчала на 2%, WTI – на 0,5%.
Економіка Китаю у третьому кварталі року зросла на 3,9%, що перевищило очікування економістів, але показує суттєве відставання від визначеної китайским урядом мети. Темпи збільшення китайського експорту у вересні сповільнилися до 5,7% з 7,1% у серпні, зростання імпорту склало 0,3%, як і місяцем раніше.
Імпорт нафти Китаєм при цьому збільшився до 9,83 млн барелів на добу, максимуму з травня, свідчать підрахунки Bloomberg, засновані на даних Головного митного управління КНР.
Ворог вже має низку "серій" своїх ірансько-російський далекобійних ударних дронів "Шахед", а під час чергової терористичної ракетно-дронової атаки силами нашої протиповітряної оборони було збито дрон із новим маркуванням, фото уламка цього дрона Defen...
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...