Ціни на нафту у понеділок, 24 жовтня, падають попри зростання попиту на енергоресурси в Китаї.
Bloomberg зазначає, що тиск на ринок продовжує чинити зміцнення долара, а також побоювання щодо спаду у світовій економіці внаслідок швидкого посилення грошово-кредитної політики світовими центробанками.
Вартість грудневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:15 за київським часом у понеділок складає 92,87 за дол/барель, що на 0,63 дол (0,67%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у п'ятницю ці контракти здорожчали на 1,12 дол (1,2%), до 93,5 за дол/барель.
Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася на цей час на 0,6 дол (0,71%), до 84,45 дол/барель. На час закриття попередніх торгів вартість цих контрактів збільшилася на дол 0,54 (0,6%), до 85,05 дол/барель.
За підсумками минулого тижня Brent здорожчала на 2%, WTI – на 0,5%.
Економіка Китаю у третьому кварталі року зросла на 3,9%, що перевищило очікування економістів, але показує суттєве відставання від визначеної китайским урядом мети. Темпи збільшення китайського експорту у вересні сповільнилися до 5,7% з 7,1% у серпні, зростання імпорту склало 0,3%, як і місяцем раніше.
Імпорт нафти Китаєм при цьому збільшився до 9,83 млн барелів на добу, максимуму з травня, свідчать підрахунки Bloomberg, засновані на даних Головного митного управління КНР.
Мінімальна зарплата в Україні наступного року може зрости до 8688 грн, а прожитковий мінімум – до 3171 грн. Забезпечити фінансування планів уряду можна завдяки детінізації економіки та оптимізації недієвих державних програм. Про це заявив голова Коміте...
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц активно підтримує пропозицію заборонити відновлення роботи газопроводів "Північний потік" у новому пакеті санкцій ЄС проти Росії. Про це пише Financial Times із посиланням на поінформовані джерела. За інформацією джерел г...